Workshop 13.11. 2016: Setkání vázajících žen v Ateliéru – ichinawa a futumomo


Registrace: maximální počet párů je 12, jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com, páry se zároveň registrují na www.bdsmklub.cz. Přihlásit na email se mohou i jednotlivci, na klubu se zaregistrují až po té, co sestavíme pár. Na klub se přihlašuje napsáním emailu na vasek@bdsmklub.cz, ideální je, pokud mi píšete, že se registrujete, a email klubu dáte do kopie 🙂

Workshop: (12:30) 14:00 -18:00 hod.

Místo konání: Praha – Ateliér (adresa na vyžádání pro přihlášené)

Cena za osobu: kurzovné je 150 Kč/osoba + 100 Kč/osoba za vstup na Hrací neděli.

Formát:
12:30 hod.-13:30 hod. Co obsahuje můj shibari raneček? Dobrovolný podrobný výklad o provazech, ukázka jejich opracování a údržby, tipy a triky pro delší životnost a doporučení, kam na nákupy nejen provazů ale i dalších věcí z ranečku. Samotný workshop začne ve 14:00 hod.
14:00 hod.-16:30 hod. V technickém bloku se můžete těšit na jedno cvičení na rozhýbání prstů, na vázání jedním provazem s důrazem na emocionální spojení mezi partnery a výuku futumomo – vázání lýtka ke stehnu.
16:30 hod. – 18:00 hod. Prožitkový blok bude naplněn sebezkušenostními cvičeními ve dvojici, při kterém využijete právě nabytých dovedností. Po workshopu bude volný ropejam.

S sebou jako vždy: šátek na oči a pohodlné oblečení, provazy na půjčení i k zakoupení na místě, pokud nemáte vlastní.

Po workshopu ropejam, možnost společné večeře, povídání nebo soukromé pokračování v hracích místnostech či ve vířivce a sauně.

Podmínkou účasti je, že riggerka má za sebou již alespoň jeden workshop u mě nebo jinde, umí svázat ruce k sobě a vést provaz. Workshop pro naprosté začátečnice bude vypsán zvlášť.

Pokud si budete na místě dávat oběd, naplánujte si prosím dostatek času před workshopem, budeme začínat přesně. Ten kdo přijde na blok o udržbě provazů a bude si chtít dát oběd, dostane ho 13:30.