Femdomshibari na Prague Shibari Festivalu


Je mi velkou ctí se podílet na této výjimečné akci spolu s množstvím českých i zahraničních osobností shibari scény.

Veškeré podrobnosti, včetně celého programu, najdete na www.pragueshibari.com

 

Na tomto festivalu se ode mne můžete těšit na:

 

Pátek 28.10.2016 11.00-13.00 Pojďme se seznámit

Pokud je pro vás Prague Shibari Festival příležitostí k setkání a seznámení se, na tomto úvodním workshopu budete mít možnost zjistit hned na začátku, s kým byste se rádi poznali blíž. Při krátkých cvičeních založených na výměně partnerů se dozvíte a nacítíte přístup každého zúčastněného na vlastní kůži anebo vzájemným pozorováním se v akci. Přijďte si rozhýbat prsty, propadnout se do festivalové nálady a zjistit, s kým se budete následující tři dny potkávat. Otevřeno párům i jednotlivcům.

 

Neděle 16.30-18.30 Femdomshibari

Ochutnávka z řady sebezkušenostních workshopů pro ženy, které vážou nebo chtějí vázat muže, a jejich doprovod.

Ženy, nemusíte být vyhraněné dominy, a muži, není třeba, abyste se považovali za submisivní, stačí, pokud maté chuť si tyto role při vázání vyzkoušet. Provaz je jen prostředek, vaše interakce odpovídá přesně tomu, jaký máte mezi sebou v daný moment vztah. Zaměříme se na hledání toho, co žena – riggerka potřebuje, aby vstoupila do aktivní role a užila si ji, a na to, co potřebuje muž, aby se jí poddal.

Workshop je vhodný i pro úplné začátečníky. V případě, že nepřijdete v páru, na místě sestavíme z jednotlivců dvojice. Tento workshop je určený výhradně pro dvojice v rolích žena – vázající, muž – vázaný.