Workshop 11.12. 2016: Setkání vázajících žen v Ateliéru: Boční závěs


Registrace: maximální počet párů je 8, jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com, páry se zároveň registrují na www.bdsmklub.cz. Na klub se přihlašuje napsáním emailu na vasek@bdsmklub.cz, ideální je, pokud mi píšete, že se registrujete, a email klubu dáte do kopie 🙂

Workshop: 14:00 -18:00 hod. + rope-jam

Místo konání: Praha – Ateliér (adresa pro přihlášené)

Cena za osobu: kurzovné je 250 Kč/osoba + 100 Kč/osoba za vstup na Hrací neděli.

Podmínkou účasti je, že riggerka umí uvázat hrudní úvaz takate kote. Workshop na takate kote je vypsán o týden dříve, vánoční prožitkový blok bude na obou termínech stejný.

Formát:
14:00-17:00 V technickém bloku než se muži rozcvičí, vám ukážu, jak se zajišťuje závěsný provaz, pak si zopakujeme hrudní úvaz takate kote a přidáme do něj pojistku na zápěstí pro rychlé rozvázání, popřípadě třetí provaz. Načež se naučíme, jak se dostat bezpečně do vzduchu a ze vzduchu na zem
17:00 – 18:00 Prožitkový blok bude na téma Vánoce, dárky, dávání a braní. Vynecháme závěrečné kolečko a cvičení se nerušeně změní v rope-jam.

S sebou: alespoň šest provazů o délce 8 m, alespoň 3 karabiny, šátek na oči a pohodlné oblečení, provazy, karabiny a další materiál bude na půjčení i k zakoupení na místě (ovšem jen v omezeném množství – do registrace mi prosím připište, pokud budete něco potřebovat půjčit).

Po workshopu rope-jam, možnost společné večeře, povídání nebo soukromé pokračování v hracích místnostech či ve vířivce a sauně.

Pokud si budete na místě dávat oběd, naplánujte si prosím dostatek času před workshopem, budeme začínat přesně.