Workshop 14. 1. 2017 Femdomshibari: Specifika vázání mužů ženami BRNO


Registrace a dotazy pouze emailem: AlaFB@seznam.cz

Místo konání: Brno – Domeček, podrobnosti emailem pro přihlášené

Otevření prostor: 13:00
Workshop: 14:00 – 17:00
Afterparty: 17:00 – 20:00

Cena: 150 Kč /osoba, platba na místě v hotovosti

S sebou: provazy a karabiny, které máte, pohodlné oblečení, šátek na oči a deku. Na místě jsou k dispozici podložky a závěsné body. Provazy budou po předchozí domluvě k zapůjčení i ke koupi. Čaj a káva budou k dispozici, další občerstvení dle vlastní chuti si vezměte s sebou.

Úroveň: workshop je vhodný pro začátečnice. Na tomto workshopu nebude docházet k výměnám partnerů mezi páry. Je možné se přihlásit i jako jednotlivec a požádat organizátorku o sestavení vhodné dvojice.

Setkáme se ve skupině, kde budou v aktivní roli pouze ženy a naši modelové budou pouze muži. Můžete, ale nemusíte, být zrovna vyhraněné „dominy“ a „otroci“ na to, abyste chtěli prožít situaci, kdy žena váže muže. Třeba jste pár, kde jeden touží po výměně rolí a workshop je pro vás vhodnou příležitostí. Nebo jste přátelé, kteří switchují na objevné cestě ve vodách BDSM.

V technické části workshopu se budeme věnovat tématům jako jsou tipy a triky pro manipulaci s tělem partnera většího a těžšího než jste vy nebo úvazy vhodné pro mužské tělo (přirození vázat nebudeme). V prožitkové části workshopu se vyladíme tak, abychom si v páru co nejvíce užili roli, ve které jsme se ocitli. Všichni společně se pak budeme snažit o to, aby se ženy v roli riggerek cítily opravdu jako bohyně.

Těším se na Vás!