Workshop 9. 4. 2017: Femdomshibari: Cesta do subspace skrze provazy + večerní rope – jam


Srdečně zvu na do podzimu poslední setkání žen vázajících muže do Ateliéru v rámci Hrací neděle na téma tentokrát více emoční než technické, cvičení jsou převzata z mého posledního workshopu „Prožitek jako dar“.
 
Úroveň: vhodné pro začátečnice
 
Registrace: maximální počet párů je 12, jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com, páry se zároveň registrují na www.bdsmklub.cz. Na klub se přihlašuje napsáním emailu na vasek@bdsmklub.cz, ideální je, pokud mi píšete, že se registrujete, a email klubu dáte do kopie
 
Vstup: kurzovné je 150Kč/osoba + 100 Kč/osoba za vstup na Hrací neděli.
Čas: 14 – 18 hod.
S sebou: provazy, které máte, pohodlné oblečení, šátek na oči, deku a pití. Na místě jsou k dispozici podložky, nejsou zde sprchy a závěsné body. Provazy budou k zapůjčení i ke koupi.
 
Obsah:
Přemýšlíte o bondage jako o způsobu, jak se sblížit se svým partnerem, jak prohloubit intimitu mezi Vámi?
Stává se vám, že po vázání vlastně nevíte, zda si to partner užil?
Jak rozumíte sami sobě, jak partnerovi a jak spolu vzájemně komunikujete?
Tento sebezkušenostní seminář bude zaměřený na způsob, jakým vstupujeme do prožitku, jakým ho sdílíme s naším protějškem a jak nás obohacuje v dalším civilním životě. V sérii cvičení v párech budeme zkoumat, jak svůj prožitek umocnit a jak od vázání dostat to, co od něj skutečně chceme.
Začneme cvičeními na posílení schopnosti komunikovat prostřednictvím těla a pohybu a pokračovat budeme až k emocionální a psychické stránce, uvědomování si svých reakcí a motivací, jejich příčin a důsledků. Vše skrze provazy.
 
Po workshopu zůstane otevřený sál a bude ROPE-JAM (je možné přihlásit se pouze na něj za cenu vstupu na Hrací neděli 100 Kč), jako vždy bude možnost společné večeře, povídání nebo soukromého pokračování v hracích místnostech či za další příplatek ve vířivce a sauně.
 
Pokud si budete na místě dávat oběd, naplánujte si prosím dostatek času před workshopem, budeme začínat přesně.
 
Těšíme se Vás s Reyem a přeju krásné jarní dny!