Workshop 15. 4. 2018 Shibari pro všechny: Vázání s různými partnery + večerní ROPEJAM

img_5034

Vážení přátelé,

zvu Vás na další nedělní shibari setkání pro všechny do Ateliéru v rámci Hrací neděle, tentokrát více zaměřené na prožitky než na výuku techniky.

Setkání je určeno těm,

  • které láká představa si na moderované akci zavázat postupně s různými partnery.
  • kteří spatřují v shibari dobrou možnost poznávat sám sebe skrze interakci s druhými.
  • kdo si přejí vykročit z komfortní zóny a v atmosféře bezpečí a vzájemného respektu prozkoumat své pocity, které v nich vázání s různými protějšky vyvolá.

Samozřejmostí je, že nikdo nebude do ničeho nucen. Předpokládá se schopnost převzít za sebe a své pocity zodpovědnost a ostatní brát pouze jako zrcadlo umožňující nový úhel pohledu. Hlubší seznámení s vícero protějšky je jen dalším vedlejším efektem…

Setkání bude plné

  • jednoduchých cvičení na vzájemnost a naslouchání sobě i druhým.
  • prostoru pro výměnu rolí a partnerů.
  • drobných tipů, jak vyvolat emoce.
  • sdílení, jak s emocemi naložit, když přijdou.

 

Úroveň: vhodné jak pro začátečníky tak pro pokročilé, vhodné je před tím absolvovat jakoukoli jinou akci komunity, sraz nebo workshop

Registrace: přihlašuje se pouze jako pár, maximální počet párů je 12, jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com, páry se zároveň registrují na www.bdsmklub.cz. Na klub se přihlašuje napsáním emailu na vasek@bdsmklub.cz, ideální je, pokud mi píšete, že se registrujete, a email klubu dáte do kopie :-). Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o své pokročilosti či svých zkušenostech s vázáním.

Vstup: kurzovné je 250Kč/osoba + 100 Kč/osoba za vstup na Hrací neděli.

Čas: 14 – 18 hod.

Po workshopu: od 18:30 ROPEJAM. Jako vždy bude možnost společné večeře, povídání nebo soukromého pokračování v hracích místnostech už v rámci vstupu či za další příplatek ve vířivce a sauně.

S sebou: šátek na oči, provazy a karabiny, co máte, pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi, deku, mikinu, ponožky pro klidnější části workshopu. Podložky a občerstvení na místě.

Pokud si budete na místě dávat oběd, naplánujte si prosím dostatek času před workshopem, budeme začínat přesně.