23. – 24. 3. 2019 Femdomshibari: Esence dominance s Madam Canabelle

canabelle

Vážení přátelé,
zvu Vás na víkendové setkání do Ateliéru, se speciálním hostem Madam Canabelle.

Dámy, přijďte si uvědomit, co je vaše esence dominance? Jak se v dominantní roli cítit dobře a být si jistá sama sebou? Jak dávat a přijímat s jasným záměrem a získávat souhlas pro hru? Jak vládnout slovem a být mistryní komunikace?

Přitahuje vás vidět scénky druhých podobně orientovaných párů, přihlížet tomu, jak dotyčná dáma celou akci vede, učit se zážitkem a nápodobou? Pokud si přejete spatřit, jak pracuje přední česká domina a rádi byste se nechali inspirovat setkáním s ní, „Esence dominance“ je workshop pro vás.

OBSAH:
Já jsem riggerka, Madam Canabelle Domina, obě lektorujeme.

Sobotu povedu já a naučím vás několik svých oblíbených jednoduchých pozic – úvazů, které sluší femdom scénkám, pomůžou rychle převzít fyzickou nadvládu a protějšek naladí na tu správnou vlnu. V závěru soboty budete mít možnost sledovat Madam Canabelle při session v jejím stylu.

V neděli vám pak nabídne výběr z cvičení, které používá na svých workshopech. Nebudeme používat jen provazy, ale i jiné prostředky k ovládnutí protějšku, které se na femdomshibari setkáních zase tak často neobjevují, např. důtky, slova, atd.

ÚROVEŇ:
Vhodné jak pro začátečníky tak pro pokročilé, dobré je před tím absolvovat jakoukoli jinou akci komunity, sraz nebo workshop a umět svázat ruce k sobě.

REGISTRACE:
Přihlašuje se pouze jako pár na celý víkend, maximální počet párů je 12, jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com, v kopii na vasek@bdsmklub.cz. Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o své pokročilosti či svých zkušenostech s vázáním.

VSTUP:
Kurzovné je 1200Kč/osoba/celý víkend, platba předem na účet.

ČAS:
So 10 – 17, Ne 11 – 18 hod, s pauzou na oběd, není v ceně workshopu, restaurace přímo na místě.
Po workshopu v neděli: od 18:30 ROPEJAM. Jako vždy bude možnost společné večeře, povídání nebo soukromého pokračování v hracích místnostech (zahrnuto už v rámci vstupu) či za další příplatek ve vířivce a sauně.

S SEBOU:
Šátek na oči, provazy a karabiny, důtky a bičíky pokud máte. Po předchozí domluvě bude vše k zapůjčení. Pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi, obleček, ve kterém se cítíte dominantně a sexy pro ženy, i muži si mohou přinést obleček, který jim pomůže vstoupit do role. Deku, mikinu, ponožky pro klidnější části workshopu. Podložky a občerstvení jsou na místě.

O LEKTORCE:

Madam Canabelle je profesionální domina, bodyworkerka, lektorka vědomé sexuality a hypnotizérka. Jako první česká domina začala aplikovat podstatu a prvky Tantry do svých lekcí. Svým přístupem neustále ukazuje, že BDSM je zdrojem kontaktu se silnou a tvořivou energií.

Madam Canabelle pojímá BDSM jako prostředek k uvědomování si osobní moci, odpovědnosti, schopnosti vést, možnosti inspirovat a dávat svou pozornost a energii druhým. A naopak na straně druhé jako nástroj, který nám ukazuje, jak umíme přijímat pozornost a lásku od druhých, zdali se jim umíme odevzdávat, nebo lpíme na tom, že nad vším máme kontrolu. Zda umíme pečovat o druhé a zdali dovolujeme, aby někdo pečoval o nás.

Pro Madam Canabelle je ženská dominance o vnitřní síle, sebevědomí a schopnostech dávat, držet prostor a vnímat pocity, potřeby a hranice toho, kdo se nám odevzdává. Věří, že pro každého z nás, je dobré si uvědomit, jak zacházíme se svou silou a mocí, a že ženská dominance může mít tvořivou, ale též ničivou energii. Jak s ní zacházet, přijímat ji a dávat, a rovněž jak ji kultivovat, Vám setkání s Madam Canabelle může zprostředkovat.