28. 7. 2019: Shibari-jam with LIVE HANDPAN + bonusové workshopy


Vážení přátelé,

zvu do Ateliéru na vázání za doprovodu živé hry na handpan. Akustickou lázeň, do níž během vázání zaplujeme, bude na živo vytvářet Ondřej Glogar aka ONDRONE (více o něm níže), profesionální hudebník a lektor hry na handpan, který si přiveze i další neobvyklé nástroje s lahodným zvukem jako digeridoo, gongy apod.

 

OBSAH:

11:00 – 14:00 Switchovací emoční workshop s prvky ichinawy s Dianou, který nás naladí na sebe samotné, partnera, provaz i ostatní účastníky a nejbližší okolí, kapacita 12 párů

16:00 – 19:00 Dlouhý ropejam s živou hudbou, 10 závěsných bodů – nutno zamluvit při registraci

20:00 – 21:30 Úvod do hry na handpan, kapacita 11 jednotlivců

 

14:00-16:00 bude možnost zůstat v sále a volně vázat, tedy i například přijít na ropejam dříve, zároveň si Ondřej bude stavět aparaturu

do 20 hod opustí sál všichni, kdož se nebudou účastnit výuky hry na Handpan

 

VSTUP:
Na každý blok se lze přihlásit zvlášť, cena činí 300 Kč/ blok/ osoba, platba předem převodem

ÚROVEŇ:

Vhodné jak pro začátečníky tak pro pokročilé, dobré je před tím absolvovat jakoukoli jinou akci komunity, sraz nebo workshop a umět svázat ruce k sobě.

REGISTRACE:
Přihlašovat se lze jako pár i jako jednotlivec, pokusíme se spojit vás s ideálním protějškem, specifikujte do emailu, s kým byste rádi vázali.

Jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com, v kopii na vasek@bdsmklub.cz. Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o své pokročilosti či svých zkušenostech s vázáním.

S SEBOU:
Šátek na oči, provazy, karabiny, smyce, domluvě bude vše k zapůjčení. Pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi. Podložky a sprcha jsou na místě.

STRAVOVÁNÍ:

Možnost objednat si v pauzách jak oběd tak večeři přímo na místě v Ateliéru, pokud máte stravovací omezení, prosím hlaste předem v emailu.

 

O ONDROVI

„Před 3mi lety přibral do svého koncertního solo setu upu kosmický Handpan . S tímto nástrojem dělává kurzy, ale i jako ambientní hráč hraje melodické linky při józe a různých typech meditačního cvičení“

Ondřej se věnuje se hře na didgeridoo již více než 17 let a s tímto nástrojem procestoval jako hudebník a busker velký kus světa. A hrál skoro ve všech evropských velkoměstech. Koncertuje od roku 2011 a Jako muzikant založil několik hudebních uskupení z nichž nejznámější je projekt Yedhaki:Nautika se kterou vydal dvě alba AUDIOHALUCINACE 2014 a TRANSCENDANCE 2016 a odehrál více než tisícovku koncertů, pouličních vystupení a velkých i světových festivalů. Hraje speciální akustický a dechový Electro/Techno/HighTech styl ovlivněný českou Rave FreeTekno subkulturou 90’tých let. S didgeridoo jako domorodým nástrojem hraje tempo a songy až 190 bpm a to vše čistě jen z vlastního dechu. Taktéž ale fůzuje zvuk didgeridoo skrze analogové syntezátory a efektory s hardware systémem Roland Aira a věnuje se Inovativní a experiemntální Live Techno Produkci. Z tohohle směru vzniknul projekt Hypnogen kde kombinuje svůj divoký a jedinečný techno styl s live hardware elektronickou produkcí. Taktéž velice rád doprovází jako performer DJ’s různých stylů od Break Beatu, DnB, DuB, Techno, Psytrance, Chillout… Před 3mi lety přibral do svého koncertního solo setu upu kosmický Handpan . S tímto nástrojem dělává kurzy, ale i jako ambientní hráč hraje melodické linky při józe a různých typech meditačního cvičení. Je plně napojen na odkaz svého dědečka a vždy spojením didgeridoo, handpanů, gongů a melodických chrastidel, vytváří ambientní prostředí a zvukovou lázeň. a Je zakladatelem projektu Organic Tribal Stage, se kterým objel již několik českých nejvetších festivalů- Peruc 2017, Fenix 2017, UfoBufo 2018 a za podpory československé didgeridoo scény (czskdidgescena.cz) vybudovali projekt ze kterého vzrostla jedna z hlavních stagí festivalů. Celá československá subkultura didgeridoo a handpan music nádherně vzkvétá a má mnoho nových následovníků i z řad mladších generací. Ondřej taktéž vyučuje hru na Didgeridoo i Handpan a pravidelně pořádá kurzy po celé čr. Založil projekt Handpan School in Prague. Specifickým stylem je jeho divoký a rázný projev hry, kombinace elektronickcých moderních rytmů zahrané na pravěký domorodý a kosmický hudební nástroj. Taktéž ho můžete vidět na zápasech Thajského boxu, kde hrou na starověký bronzový Carnyx rozvibrovává bojovníkům nástupy do ringu, taktéž s tímto nástrojem hraje jako host v kapele českého lehce kontroverzního muzikanta a skladatele Daniela Landy a odehrál s ním již dvě obrovská turné, takže se z pouličního muzikanta, brázdícího hippie pláže, nechtěně stal člověk pohybující se mezi proudy populární rockové hudby. A jako most spojuje svým stylem několik různých hudebních subkultur.