Femdomshibari 3.- 4. 8. 2019 Takate kote a úvod do závěsné bondage


Milé dámy, které máte chuť se naučit pověsit své muže,

milí modelové, kteří chcete zakusit létání,

zvu vás na intenzivní víkendovku, kde bude převažovat technika, nicméně čas na emoční cvičení v duchu femdom si též uděláme.

 

OBSAH:

Sobota

Základní hrudní úvaz Takate kote od A do Z. Probereme jeho strukturu, logiku, funkčnost i úskalí. Začneme na úrovni těch, kteří se ho učí poprvé, ale skončíme u provedení, ze kterého si i pokročilejší odnesou mnohé nové poznatky. Nabídnu jeden z mnoha způsobů vázání třetího provazu, což učiní TK stabilnější a příjemnější

Neděle

Začneme bezpečnostním blokem. Naučíme se spolehlivě vázat závěsný provaz a připevnit ho na úvaz na těle. Podělím se o své tipy a triky, jak vázat partnery větší a těžší než jsme my. Uvážeme boční závěs a vysvětlíme si, jak se v takate kote a v závěsu mají chovat a komunikovat modelové.

 

VSTUP:
Na každý den se lze přihlásit zvlášť, na neděli jen, pokud už TK ovládáte. Cena: 1.200 Kč / pár / 1 den, platba předem převodem. Kapacita 12 párů.

ÚROVEŇ:

Vhodné jak pro začátečníky tak pro mírně pokročilé, dobré je před tím absolvovat jakoukoli jinou akci komunity, sraz nebo ideálně workshop pro začátečníky, úvod do shibari, atp.

REGISTRACE:
Přihlašovat se lze jako pár, pokud jste single, pokusím se spojit vás s ideálním protějškem, specifikujte do emailu, s kým byste rádi vázali.

Jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com, v kopii na vasek@bdsmklub.cz. Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o své pokročilosti či svých zkušenostech s vázáním.

S SEBOU:
Šátek na oči, 6 – 8 ks jutových provazů 6mm 8m, alespoň 4 karabiny a 1 smyci (s nákupem ráda poradím po emailu, nicméně je třeba neshánět materiál na poslední chvíli), deku. Pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi. Podložky a sprcha jsou na místě.

STRAVOVÁNÍ:

Možnost objednat si v pauzách jak oběd tak večeři přímo na místě v Ateliéru, pokud máte stravovací omezení, prosím hlaste předem v emailu.

 

V neděli po workshopu zůstane sál otevřený pro váš trénink nebo můžete využít jiných hracích místnosti v Ateliéru či se za příplatek naložit do vířivky a sauny.