16. 8. 2020 Workshop: Shibari – JEN ženy


Setkání otevřené všem ženám, které se zajímají o vázání shibari, od aktivních zkušených až po naprosté začátečnice, modelky i riggerky i ty z nás, které jsou rády na obou koncích provazu. Hlásit se můžete jednotlivě. Provazy budou k zapůjčení i ke koupi na místě.O

Hlavní myšlenka je, že zde můžeme sdílet bez přítomnosti mužské energie. Zní to banálně, ale ukazuje se, že je to podstatné, nálada bývá úplně jiná než na smíšených akcích. Zároveň to bude organizované setkání s programem, ne jen sraz, kde se potkají ty, které už se znají.

WORKSHOP jen pro ženy by měl fungovat hlavně pro ty z vás, které nemáte vázacího partnera a nechce se vám třeba (napoprvé) lovit muže, který by vás doprovodil, nebo vám není z jakéhokoliv důvodu příjemná představa, že vážete s mužem, nebo si chcete jen zkusit, jaké je vázání se ženou. Bude to takový „animovaný sraz“, naučím vás něco z techniky, budete si (pokud budete chtít) moct zkusit obě role a setkat se ve dvojici s více různými partnerkami. Bude místo pro diskuzi i vaše otázky. Je mi jasné, že ostřílené členky komunity si tohle všechno lehce domluví a zažijí i bez workshopu, takže tenhle sraz je myšlený jako seznamovací/vstupní/oťukávací pro ty méně zkušené. Nicméně pokročilejší ženy, které chtějí poznat nové tváře, užít si moje vedení nebo sdílet své zkušenosti, budou velmi vítané, právě vy jste totiž pro začátečnice zajímavé. Zatím se rýsuje, že si to pokročilé nenechají ujít, takže vás bude pravděpodobně dost i na výměnu mezi pokročilými, zatímco začátečnice se budou věnovat něčemu, co vy už dávno znáte a nebudete cítit potřebu si to opakovat.

ORGANIZAČNĚ:

ČAS:
11 – 19 hod s pauzou na oběd

VSTUP:
600 Kč / osoba, platba předem převodem.

REGISTRACE:
Jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com
Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o své pokročilosti či svých zkušenostech.

S SEBOU:
Šátek na oči, provazy, co máte, pohodlné oblečení jako na cvičení.

STRAVOVÁNÍ:
Možnost objednat si v pauzách jak oběd tak večeři přímo na místě v Ateliéru, pokud máte stravovací omezení, jste vegetariáni, apod. prosím hlaste předem v emailu.