15. 8. 2021 Femdomshibari: Vázání mužského klína


Vážení přátelé,

zvu na další den do studia Blízko sebe v pražských Modřanech, kdy ženy budou vázat muže.

Workshop volně navazuje na workshop den před ním „14. 8. 2021 Specifika vázání mužů ženami“. Náplň dne bude sestávat z ukázek, výkladu, vašich otázek, sdílení a hlavně z praxe, do které vás ale nikdo nebude nutit. Bude v pořádku, pokud si vyzkoušíte prezentované úvazy, ale do nahoty a intimních doteků půjdete až v soukromí. Nebude samozřejmě tolerováno, že by při praktické části někdo seděl a koukal na ostatní. Ideál bude, když se dostavíte v takové dvojici, ve které si budete mít chuť vyzkoušet všechno prezentované a nebudete se stydět zeptat, jak úvaz ještě vylepšit. V závislosti na pokročilosti riggerek a otevřenosti modelů se dostaneme k tématům jako:

• Pohodlí, bezpečnost, hygiena, materiály, atmosféra
• Crotch rope pro pánský rozkrok
• Polohy zpřístupňující intimní partie
• Jak vzít rozkrok do hry při vázání, když zůstáváme oblečení
• Práce s úplnou nahotou
• Zapojení genitálií do celkového úvazu
• Podvazování, přivazování, přivěšování
• Využití análního háku při bondage

ÚROVEŇ:
Vhodné jak pro téměř začátečnice tak pro pokročilé, dobré je před tím absolvovat jakoukoli jinou akci komunity, sraz nebo shibari workshop.

REGISTRACE:
Přihlašuje se pouze jako pár (jednotlivci, pište prosím nejdříve mě), maximální počet párů je 6, jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com. Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o své pokročilosti či svých zkušenostech s vázáním.

VSTUP:
Kurzovné je 2400 Kč/pár, platba předem na účet, ve studiu lze za 200Kč/osoba/noc přespat

ČAS:
11 – 18:30 hod, s pauzou na oběd

STRAVOVÁNÍ:
Oběd si většinou objednáváme s donáškou na místo ve formě pizzy či sushi, lze si přinést vlastní krabičku a sníst si ji na zahrádce nebo vyrazit do některé z přilehlých restaurací.

S SEBOU:
Šátek na oči, provazy, co máte, deku, oblíbené hračky. Tentokrát se budou hodit i syntetické provazy různých tlouštěk (ideál ca 4m, 4mm), tkaničky do bot, saténové šátky, punčošky a jednoduše vše, co se pohybuje ve vaší bondage fantazii a bondage ranečku. Po předchozí domluvě bude vše k zapůjčení. Pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi. Podložky, sprcha (ručník vlastní), kuchyňka, závěsné body jsou na místě.