Workshop 19. 6. 2016: Setkání vázajících žen v Ateliéru


Srdečně zvu na další setkání vázajících žen v rámci Hrací neděle v Ateliéru

Přijďte opět do království, kde vládnou ženy a provazy

Program:

Tentokrát vyzkoušíme model dvou bloků, na které je možno se dostavit na oba či jen na jeden vybraný. Ve 14:00 hod. začneme technickou výukou a po pauze v 16:00 hod. bude hrací blok s meditací a cvičeními ve dvojicích.

První blok začne motivační demonstrací, načež vyzbrojím méně zkušené začátečnice a další zájemkyně o dovednost uvázat hrudní úvaz takate kote, aby pak vzápětí v hracím bloku mohly nabyté znalosti zúročit. Ženy zkušené anebo ty, které se zajímají o jiný styl vázání, než mohu nabídnout k naučení, budou vítané na druhém bloku – prožitková část, sdílení nebo seznamování s podobně zaměřenými ženami a muži. Když bude přát počasí, možná vyzkoušíme trámy nové terasy v Ateliéru. Po programu počítám, že spolu můžeme povečeřet jako posledně.

Organizačně:

Dotazy: na email diana@femdomshibari.com nebo na FB Diana Vera.
Pokud máte přátele, které by mohla akce zajímat, spojte je se mnou.

Registrace:

Pro páry a skupiny: na www.bdsmklub.cz se prosím přihlašte podle instrukcí u akce Hrací neděle 19. 6., načež mě prosím informujte na výše uvedený email, že máte v plánu přijít, s kým a na který z bloků.

Pro jednotlivce: pokud chcete přijít a hledáte protějšek, napište buď ve skupině „Femdomshibari“ na FB a domluvte si dvojici napřímo spolu nebo mi napište a já vás dám dohromady s někým, kdo se mi přihlásí stejnou cestou. V momentě, jak z vás vytvořím dvojici, postupujte s přihlášením podle instrukcí pro páry.

Vstupné 100 Kč na Hrací neděli.

S sebou:

Oblečte se pohodlně, tak aby vám váš outfit dovoloval veškerý pohyb. Ideální jsou legíny, tepláky, boxerky, trička a tílka. Na místě je možnost se převléct. Vezměte si s sebou určitě šátek na oči, provazy – ty, co máte, na které jste zvyklé, jinak na místě budou ode mě k zapůjčení jutové, a nezapomeňte své oblíbené hračky. Občerstvení na místě.

Těšíme se na vás!
Diana a Rey