Workshop 8. 1. 2017 Shibari – jen ŽENY: Hip Harness


Registrace a dotazy: diana@femdomshibari.com + v kopii na vasek@bdsmklub.cz

Místo konání: 14:00 – 18:00 hod., Ateliér Strašnice, podrobná navigace a propozice emailem pro přihlášené

Cena: 250 Kč/osoba (zahrnuje i vstup na Hrací neděli 100Kč), platba na místě v hotovosti

S sebou: provazy a karabiny, co máte. Na místě bude obojí k zapůjčení i ke koupi. Dále pohodlné oblečení, případně šátek na oči a deku, občerstvení na místě. K dispozici podložky a 8 závěsných bodů.

Úroveň: Workshop je vhodný pro začátečnice a také pro jednotlivce.

Srdečně zvu na setkání otevřené všem shibari – ženám. Ať už jste modelky, riggerky nebo milovnice obou konců provazu, pokud cítíte, že by Vás zajímalo potkat se jen v ženském kruhu, budete vítané.

14:00-16:30 v technickém bloku se budeme věnovat hipharnessu (sedák) a závěsnému provazu, tak abyste si vyzkoušely, jaké to je se nesvázané vznášet prostorem a tančit na laně. Jistě často vídáte žánrové bondage-fotky dívek, které v tomto závěsu předvádějí gymnastické figury. Ano, člověk je u toho opravdu tak krásný, jak krásně to vypadá…a i se tak cítí. Platí pro všechny typy postavy.

16:30-18:00 v emočním bloku se budeme volně míchat ve dvojicích podle našich momentálních nálad a energií a vázat se navzájem. Jistě každá dostane přesně to, pro co si přijde. Zaměříme se na to „jak se při vázání potkat a načerpat z toho setkání“.

18:00 a dál ROPE-JAM pro všechny (pouze za vstup na Hrací neděli) nebo společná večeře či soukromé pokračování v ostatních hracích místnostech nebo sauna a vířivka (za příplatek).

Těším se, až se zas ponoříme do provazů a do plynutí v nich :-).