Workshop 22. 1. 2017 Shibari pro všechny: Alternativní hrudní úvazy


Registrace: maximální počet párů je 12, jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com, páry se zároveň registrují na www.bdsmklub.cz na akci „Hrací neděle“. Přihlásit na email se mohou i jednotlivci, na klubu se zaregistrují až po té, co sestavíme pár. Na klub se přihlašuje napsáním emailu na vasek@bdsmklub.cz, ideální je, pokud mi píšete, že se registrujete, a email klubu dáte do kopie.

Workshop: 14:00 – 18:00 hod.

Místo konání: Praha – Ateliér (adresa na vyžádání pro přihlášené)

Cena za osobu: kurzovné je 150 Kč/osoba + 100 Kč/osoba za vstup na Hrací neděli.

 

S sebou: provazy a karabiny, které máte, pohodlné oblečení, šátek na oči a deku. Na místě jsou k dispozici podložky, závěsné body a občerstvení. Provazy budou po předchozí domluvě k zapůjčení i ke koupi.

Úroveň: workshop je vhodný pro začátečnice i pokročilé.

 

Obsah:

Tentokrát se budeme učit hrudní úvaz s rukama před tělem (vhodný i pro závěsy) pro všechny, kteří mají rádi variabilitu, mívají problémy s rameny nebo si kromě pocitu otevřeného hrudníku, který poskytuje takate kote s rukama založenýma za zády, užívají i pocit zavření a schoulení. Místo tradičního emočního bloku se naučíme druhý hrudní úvaz vhodný pro závěs a to „bez rukou“.

Po workshopu ropejam, možnost společné večeře, povídání nebo soukromé pokračování v hracích místnostech či ve vířivce a sauně.

Pokud si budete na místě dávat oběd, naplánujte si prosím dostatek času před workshopem, budeme začínat přesně.

 

Těším se na Vás!