Workshop 19. 2. Femdomshibari: Vázání pro pocit – hlava, dlaně, chodidla + rituál – obsazeno


Vážení přátelé,

zvu Vás po delší odmlce na ryze ženské setkání, kde budem vázat muže, do Ateliéru v rámci Hrací neděle.

Po semináři (18-19 hod) proběhne předsvatební RITUÁL jedné z nás, která se vdává za svého modela, přispějte svou přítomností k mimořádné atmosféře při tomto aktu.

Úroveň: vhodné pro začátečnice

Registrace: maximální počet párů je 12, jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com, páry se zároveň registrují nawww.bdsmklub.cz. Na klub se přihlašuje napsáním emailu na vasek@bdsmklub.cz, ideální je, pokud mi píšete, že se registrujete, a email klubu dáte do kopie 🙂

Vstup: kurzovné je 150Kč/osoba + 100 Kč/osoba za vstup na Hrací neděli.

Čas: 14 – 18 hod.

Obsah:

Technický blok (3hod): Není vždy nutné komplexně svázat celé tělo promyšleným systémem úvazů, aby se dostavil kýžený efekt v podobně ovládnutí a bezmoci. Na lidském těle najdeme místa se silnějším a slabším emočním potenciálem. Na těch silnějších lze i skrze „malé vázání“ vyvolat „velké pocity“. Což teprve když svůj komplexní promyšlený úvaz trupu a končetin korunujete tím, že svážete prsty, oči nebo ústa…

Emoční blok (1hod): V atmosféře plné úcty si vychutnáme vděk našich modelů za krásné vázání, protože i my riggerky máme na těle emočně silná místa. Já je mám od kotníků dolů, a co Vy, Dámy?

S sebou: šátek na oči (!), provazy a karabiny, co máte, pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi, deku, mikinu, ponožky pro klidnější části workshopu. Podložky a občerstvení na místě.

Po workshopu se rituál promění v rope-jam, jako vždy bude možnost společné večeře, povídání nebo soukromého pokračování v hracích místnostech či za další příplatek ve vířivce a sauně.

Pokud si budete na místě dávat oběd, naplánujte si prosím dostatek času před workshopem, budeme začínat přesně.

Těšíme se Vás s Reyem a přeju krásné ledové dny!