Workshop 1. 10. 2017: Shibari pro všechny: Rope-bottoming s Joan von Brook + večerní ropejam


Vážení přátelé,

po letní odmlce Vás zvu na dlouho slibované shibari setkání pro všechny do Ateliéru v rámci Hrací neděle se speciálním hostem Joan von Brook. Jestli vám v současnosti v Čechách někdo poradí „jak se chovat v provazech“, jak vykomunikovat a vyřešit technické problémy v páru, pak je to právě ona. Více v OBSAHu.

Úroveň: vhodné pro mírně pokročilé a pokročilé, je vhodné umět uvázat takate kote

Registrace: maximální počet párů je 10, hlásit se mohou i jednotlivci, kterým pro praktické části workshopu pomůžeme sestavit dvojici. Jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com, páry i jednotlivci se zároveň registrují na www.bdsmklub.cz. Na klub se přihlašuje napsáním emailu na vasek@bdsmklub.cz, ideální je, pokud mi píšete, že se registrujete, a email klubu dáte do kopie 🙂

Vstup: kurzovné je 150Kč/osoba + 100 Kč/osoba za vstup na Hrací neděli.

Čas: 14 – 18 hod.

Po workshopu: ROPE JAM, který otevře Joan živým vázáním se svým partnerem. Jako vždy bude možnost společné večeře, povídání nebo soukromého pokračování v hracích místnostech či za další příplatek ve vířivce a sauně.

S sebou: šátek na oči, provazy a karabiny, co máte, pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi, deku, mikinu, ponožky pro klidnější části workshopu. Podložky, závěsné body a občerstvení na místě.

Pokud si budete na místě dávat oběd, naplánujte si prosím dostatek času před workshopem, budeme začínat přesně.

OBSAH:

Praktický workshop zaměřený na přípravu pro závěsnou bondáž a chování v závěsech. Závěsy jsou úžasný, ale také riskantní zážitek. Oproti vázání na zemi je tady mnohem důležitější, aby vázaní uměli nakládat s výzvami, které závěsy přináší. Formou praktických cvičení se proto naučíte, jak:

  • se připravit na vázání v závěsech
  • nakládat s nepohodlím
  • používat dech ve svůj prospěch např. k ovlivnění míry bolesti a relaxace
  • efektivně nakládat s těžištěm a rozložením váhy
  • pracovat s takate-kote

Vázání dostanou tipy individuálně přizpůsobené jejich zkušenostem a konstituci. Workshop doporučujeme také riggerům, kteří chtějí lépe pochopit, co se děje s vázanými v závěsech.