Workshop 3. 12. 2017: Femdomshibari: Dvojseminář pro ženy vázající muže + večerní ropejam


14:00 – 16:00 Úvod do shibari pro začátečnice a jejich modely

16:00 – 18:00 Specifika vázání mužů

Nejen výklad, ukázky a praktická cvičení, ale též sdílení v kruhu podobně naladěných lidí.

Vážení přátelé,

zvu Vás na setkání žen vázajících muže do Ateliéru v rámci Hrací neděle, tentokrát ve speciálním formátu, který umožní, aby se k nám přidaly úplné začátečnice.

První workshop je určen úplným začátečnicím, druhý workshop bude koncipován tak, aby na něj začátečníci mohli a chtěli zůstat (Pokud by se pokročilejší páry, které ke mě chodí, chtěly zúčastnit jako pomocní lektoři, budu ráda – probírat budeme single column tie a omotávání. Ideál je, že na jeden začátečnický pár, bude jeden pokročilý, takže se neobávejte a hlaste se i vy pokročilí na oba workshopy).

Na druhém workshopu budeme hledat, co je specifické pro vázání mužského těla a sdílet nalezená řešení, což je pokročilejší téma, ale začátečnice budou vítané, aby zůstaly a nasály další informace a využily již nabyté dovednosti.

Úroveň: vhodné jak pro začátečníky tak pro pokročilé

Registrace: maximální počet párů je 12, jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com, páry se zároveň registrují na www.bdsmklub.cz. Na klub se přihlašuje napsáním emailu na vasek@bdsmklub.cz, ideální je, pokud mi píšete, že se registrujete, a email klubu dáte do kopie 🙂

Vstup: kurzovné je 150Kč/osoba + 100 Kč/osoba za vstup na Hrací neděli.

Po workshopu: ROPEJAM nebo jako vždy bude možnost společné večeře, povídání nebo soukromého pokračování v hracích místnostech či za další příplatek ve vířivce a sauně. S sebou: šátek na oči, provazy a karabiny, co máte, pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi, deku, mikinu, ponožky pro klidnější části workshopu. Podložky a občerstvení na místě.