NÁHRADNÍCI: Workshop 14. 1. 2018 Shibari pro všechny: Manipulace s tělem a vnímání pozic s Jankem + večerní ROPEJAM


Vážení přátelé,

zvu Vás na shibari setkání pro všechny do Ateliéru v rámci Hrací neděle se speciálním hostem Jankem Šloncem, kterého můžete znát jako empatického riggera, lektora i výrobce provazů.

OBSAH:

Ukážeme si, jak s tělem manipulovat plynule a jen s malou námahou. Jednotlivé techniky budeme procvičovat tak, abyste v nich získali jistotu, dynamičnost a díky tomu mohli být při vázaní více v pohodě a sami sebou. Budeme se věnovat polohám vsedě, vleže a jejich přechodům. Druhá část workshopu bude patřit pozicím těla při vázání, a to jak vázající/ho, tak svazované/ho. Zaměřením pozornosti na polohu těla a vzájemný pohyb se otevírá prostor pro zkoumání a objevování jednotlivých pozic, jejich významů, nálad a emocí.

Úroveň: vhodné jak pro začátečníky tak pro pokročilé

Registrace: maximální počet párů je 12, jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com, páry se zároveň registrují na www.bdsmklub.cz. Na klub se přihlašuje napsáním emailu na vasek@bdsmklub.cz, ideální je, pokud mi píšete, že se registrujete, a email klubu dáte do kopie 🙂

Vstup: kurzovné je 250Kč/osoba + 100 Kč/osoba za vstup na Hrací neděli.

Čas: 14 – 18 hod.

Po workshopu: ROPEJAM, s možností konzultovat s Jankem výrobu, nákup a údržbu provazů. Jako vždy bude možnost společné večeře, povídání nebo soukromého pokračování v hracích místnostech už v rámci vstupu či za další příplatek ve vířivce a sauně.

S sebou: šátek na oči, provazy a karabiny, co máte, pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi, deku, mikinu, ponožky pro klidnější části workshopu. Podložky a občerstvení na místě.

Pokud si budete na místě dávat oběd, naplánujte si prosím dostatek času před workshopem, budeme začínat přesně.

 

O LEKTOROVI:

Janek Šlonc
FB nick – Janek Hodnosti Vraníka
Shibari se věnuje od začátku roku 2013. Absolvoval též výcvik u Petra Málka zahrnující rodinné konstelace, tantru, vědomý dotek a šamanismus. Od r. 2014 vede workshopy u nás (např. na Kolbence, festivalu Oslava života), ale i v zahraničí (UK, DE, NL, AUT).
Váže především na zemi a přikládá velký význam propojení partnerů. K tomu může manipulace s tělem partnera hodně pomoci.
Už dva roky se věnuje ruční výrobě stáčených provazů pro Shibari, za tu dobu jeho sety kolují po celé Evropě.