Workshop 27. 5. 2018 Femdomshibari: Úvazy pro mužské tělo + večerní ROPEJAM pro všechny


Vážení přátelé,

zvu Vás na setkání žen vázajících muže do Ateliéru v rámci Hrací neděle.

Nový formát festiválku (rozdělení na dvě skupiny v rámci první poloviny workshopu) umožní začátečnicím naučit se základy s riggerkou Bis Cuit a pokročilejším inspirovat se, které úvazy jsou vhodné pro mužské tělo. Skupina pokročilých se bude buďto věnovat konkrétním otázkám, co a jak řešit, když váže žena muže, které vzejdou od účastníků workshopu anebo vás naučím své oblíbené úvazy pro mužské tělo. Ve druhé polovině workshopu budeme prožitkovou formou zkoumat svoji motivaci a emoce při vázání. Dotkneme se ženských témat, jak nastavit při vázání zodpovědnost za sebe, jak za partnera, jak si věřit tak, aby se vám partner mohl oddat, apod.

Úroveň: vhodné jak pro začátečníky tak pro pokročilé

Registrace: maximální počet párů je 12, jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com, páry se zároveň registrují na www.bdsmklub.cz. Na klub se přihlašuje napsáním emailu na vasek@bdsmklub.cz, ideální je, pokud mi píšete, že se registrujete, a email klubu dáte do kopie. Pokud se neznáme osobně, připojte prosím pár vět o sobě a o tom, co vás k přihlášení na workshop motivuje.

Vstup: kurzovné je 250Kč/osoba + 100 Kč/osoba za vstup na Hrací neděli.

Po workshopu: ROPEJAM nebo jako vždy bude možnost společné večeře, povídání nebo soukromého pokračování v hracích místnostech či za další příplatek ve vířivce a sauně. S sebou: šátek na oči, provazy a karabiny, co máte, pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi, deku, mikinu, ponožky pro klidnější části workshopu. Podložky a občerstvení na místě.