17. 2. 2019 Shibari pro všechny: Jak se váže srdce? Valentinský speciál!


Vážení přátelé,

zvu Vás po roce opět na nedělní shibari setkání pro všechny do Ateliéru v rámci Hrací neděle, zaměřené více na prožitky než na výuku techniky.

 

Jak se váže srdce

Staráme se o to, jak vázáním vyvolat emoce. Jak se ovšem o sebe či partnera staráme, když emoce přijdou, ale jsou jiné, než jsme si přáli? Jak se cítíme, když naopak žádné nepřichází? Co všechno můžeme ještě ovlivnit a co je dílo náhody a kouzlo nechtěného?

Ráda bych vám nabídla vhled do toho, jak můžeme na pocity vyvolané vázáním nahlížet, zpracovávat je a využívat k osobnímu růstu. Domnívám se totiž, že reflexe patří k praktikování shibari stejně jako aftercare k session.

Workshop je určen těm, kteří

  • spatřují v shibari dobrou možnost poznávat sám sebe skrze interakci s druhými
  • si přejí vykročit z komfortní zóny a v atmosféře bezpečí a vzájemného respektu prozkoumat své pocity mimo jiné i v obou rolích a s různými partnery
  • si chtějí dopřát prožitkový shibari workshop

Samozřejmostí je, že nikdo nebude do ničeho nucen. Předpokládá se schopnost převzít za sebe a své pocity zodpovědnost a ostatní brát pouze jako zrcadlo umožňující nový úhel pohledu.

 

Úroveň: vhodné jak pro začátečníky tak pro pokročilé, vhodné je před tím absolvovat jakoukoli jinou akci komunity, sraz nebo workshop

Registrace: přihlašuje se pouze jako pár, maximální počet párů je 12, jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com v kopii na vasekdsmklub.cz Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o své pokročilosti či svých zkušenostech s vázáním.

Vstup: kurzovné je 600Kč/osoba, platba předem na účet.

Čas: 11 – 18 hod, s pauzou na oběd.

Po workshopu: od 18:30 ROPEJAM. Jako vždy bude možnost společné večeře, povídání nebo soukromého pokračování v hracích místnostech (zahrnuto už v rámci vstupu) či za další příplatek ve vířivce a sauně.

S sebou: šátek na oči, provazy a karabiny, co máte, pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi, deku, mikinu, ponožky pro klidnější části workshopu. Podložky a občerstvení na místě.