27. 4. 2019 Workshop: Jak se váže srdce v BRNĚ?


Vážení moravští přátelé,

moc mě těší opět pozvánka od Aly na hostování do Domečku. Workshop bude zaměřený více než-li na techniku a jednotlivé úvazy na naše vlastní prožitky při něm.

Staráme se o to, jak vázáním vyvolat emoce. Jak se ovšem o sebe či partnera staráme, když emoce přijdou, ale jsou jiné, než jsme si přáli? Jak se cítíme, když naopak žádné nepřichází? Co všechno můžeme ještě ovlivnit a co je dílo náhody a kouzlo nechtěného?

Ráda bych vám nabídla vhled do toho, jak můžeme pocity vyvolané vázáním umocňovat, zvědomovat, zpracovávat a využívat k osobnímu růstu. Domnívám se totiž, že reflexe patří k praktikování shibari stejně jako aftercare k session.

Workshop je určen těm, kteří

• spatřují v shibari dobrou možnost poznávat sám sebe skrze interakci s druhými
• si přejí vykročit z komfortní zóny a v atmosféře bezpečí a vzájemného respektu prozkoumat své pocity mimo jiné i v obou rolích
• si chtějí dopřát prožitkový shibari workshop

Samozřejmostí je, že nikdo nebude do ničeho nucen. Předpokládá se schopnost převzít za sebe a své pocity zodpovědnost a ostatní brát pouze jako zrcadlo umožňující nový úhel pohledu.

Pokročilost:

Workshop je určen pro páry jak pro začátečníky tak pro pokročilé, vhodné je před tím absolvovat jakoukoli jinou akci komunity, sraz nebo workshop.

Vezměte si s sebou:

Šátek na oči, provazy, co máte, pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi, deku, mikinu, ponožky pro klidnější části workshopu.

Organizační pokyny:

K dispozici je kuchyňka, káva a čaje.  Další občerstvení dle vlastní chuti si vezměte s sebou.

Vstup do objektu je možný pouze po přezutí a do sálu už jen bez bot.

Otevření prostor:    10:30
Workshop:               11:00 – 18:00
Přestávka na oběd: cca 14:00 – 15:00

Registrace:

Na akci je nutné se zaregistrovat přes níže uvedený formulář a odpovědět na ověřovací mail – uvádějte tedy mailovou adresu, kterou navštěvujete.
Přihlašuje se pouze jako pár, maximální počet párů je 12. Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o své pokročilosti či svých zkušenostech s vázáním.
Dotazy můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz