29. 9. 2019 Femdomshibari: Specifika vázání mužů ženami


Můžete čekat technickou i emoční práci ve dvojici, několik ukázek pro inspiraci, tipy pro manipulaci s tělem partnera, prostor pro vaše otázky, sdílení v kruhu stejně zaměřených párů.

Tento seminář volá riggerky, které ve smíšených skupinách řeší:

*že je jejich partner vyšší/těžší než ony samy
*že nemá tak flexibilní ramena, bederní páteř, že ho bolí kolena
*že na muži jim úvaz nefunguje, „jak by měl“
*že mužský model prožívá stud i vzrušení jinak než žena v provazech
*jak být riggerkou, tedy vázající ženou věrnou svojí ženské podstatě, nikoliv jen napodobovat mužské vzory
*a mnoho dalšího, doplňte další témata samy do diskuze, Dámy.

Mnoho jevů je ve vázání pro obě pohlaví shodná, ne však všechny. Na to, abych mohla mluvit o rozdílech mezi pohlavími vážu příliš málo žen, mohu s vámi ale sdílet bohaté zkušenosti, jak je to s vázáním mužů ženami. Co od toho která zúčastněná strana vlastně chce, jak toho dosáhnout, atd.

VSTUP:

1.200 Kč / pár, platba předem převodem. Kapacita 12 párů.

ÚROVEŇ:

Vhodné jak pro začátečníky tak pro mírně pokročilé, dobré je před tím absolvovat jakoukoli jinou akci komunity, sraz nebo ideálně workshop pro začátečníky, úvod do shibari, atp.

REGISTRACE:

Jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com
Přihlašovat se lze jako pár, pokud jste single, pokusím se spojit vás s ideálním protějškem, specifikujte do emailu, s kým byste rádi vázali.

Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o své pokročilosti či svých zkušenostech s vázáním.

S SEBOU:

Šátek na oči, provazy, co máte. Na místě budou po předchozí domluvě jutové provazy ke koupi i k zapůjčení), deku. Pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi. Podložky a sprcha jsou na místě.

STRAVOVÁNÍ:

Možnost objednat si v pauzách jak oběd tak večeři přímo na místě v Ateliéru, pokud máte stravovací omezení, prosím hlaste předem v emailu.

V neděli po workshopu zůstane sál otevřený pro váš trénink nebo můžete využít jiných hracích místnosti v Ateliéru či se za příplatek naložit do vířivky a sauny