9. 11. 2019 Femdomshibari: Ochutnávka SEXPANDORY s Madam Canabelle


Vážené Dámy, milí modelové,

po báječné jarní spolupráci s Madam Canabelle na víkendovce Esence dominance, jsme se rozhodly, že pro vás vypíšeme další workshop. Nebude to opakování, nýbrž něco úplně jiného.

Madam Canabelle pořádá každoročně několikadenní pobyt v království zvaném SEXPANDORA, kde se pod jejím vedením ženy učí, jak se stát skutečnými dominantními královnami. V příběhu, kde postupně otevírají své pandořiny skříňky, objevují své dary a probouzí své schopnosti vládnout, rozhodovat, motivovat, tvořit a hrát si se svými poddanými. Stávají se silnějšími a sebevědomějšími ženami, které ví, co skutečně chtějí.

Ne všichni z nás si mohou dovolit propadnout se do rolí a hrací atmosféry na několik dlouhých dní, i když by nesmírně rádi, požádala jsem proto Madam Canabelle, zda by pro nás vázající ženy udělala malou ochutnávku technik, které lze na SEXPANDOŘE zažít.

Dopolední blok strávíme odděleně v kruhu žen a mužů. My ženy se budeme věnovat jednak sdílení a diskuzi formou besedy. Pokud jste se tedy chtěly někdy na něco zeptat vědomé profesionální dominy a slyšet, nač se ptají ostatní dominantní ženy, to je prostor pro vás. Provedeme několik sebezkušenostních individuálních cvičení, které nám pomohou se ukotvit v naší dominantní roli a otevřít se svému potenciálu v téhle oblasti. Pro muže jsem pozvala učitele masírování a uctívání dámských nožek, takže o náplň jejich dopoledního bloku se postará jeden kovaný člen pražské BDSM scény.

Na tento dopolední blok je možné přihlásit se single, jak pro muže, tak pro ženy a neúčastnit se odpoledne.

Odpoledne nás pak bude čekat společný rituál, jejichž tvorba je další doménou Madam Canabelle, kdy se z dam stanou královny a z mužů jejich poddaní. Naladíme se na atmosféru skutečného královského dvora, prožijeme a uvědomíme si, jak se nejčastěji jako dominy chováme a jaké jiné bychom mohly být.

Rituál nabídne 3 pohledy na dominanci:
* Dominanci jako vedení
* Dominanci jako moc
* Dominanci jako přijímání péče a úcty.

Přijít na odpoledne single nebo v páru ale jen na odpoledne nebude možné.

Workshop není vázací, provazy zapojíte podle vaší vlastní kreativity a potřeby. Pro každého poddaného je zapotřebí obojek a vodítko. Ostatní pomůcky dle vaší libovůle, něco bude k zapůjčení. Dresscode není povinný, ale více než vhodný. Vítáno vše, co se hodí na královský dvůr, tj. škrabošky, peříčka, punčošky, rukavičky, střevíčky.

VSTUP:

1.800 Kč / pár, platba předem převodem. Kapacita 12 párů.

ÚROVEŇ:

Z hlediska vázání shibari vhodné jak pro začátečníky tak pro mírně pokročilé, dobré je před tím absolvovat jakoukoli jinou akci komunity, sraz nebo workshop. Jde o non-shibari workshop.

REGISTRACE:

Jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com
Singles mi pište, pokusím se vás spojit tak, abyste pro účely ws mohli vytvořit pár.
Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o své pokročilosti či svých zkušenostech.

S SEBOU:

Šátek na oči, provazy, co máte. Na místě budou po předchozí domluvě jutové provazy ke koupi i k zapůjčení), deku. Obojek a vodítko. Dresscode není povinný, ale více než vhodný. Vítáno vše, co se hodí na královský dvůr, tj. škrabošky, peříčka, punčošky, rukavičky, střevíčky.

STRAVOVÁNÍ:

Možnost objednat si v pauzách jak oběd tak večeři přímo na místě v Ateliéru, pokud máte stravovací omezení, prosím hlaste předem v emailu.