8. 12. 2019 Femdomshibari: Bič na muže s Ardentem


Vážené Dámy,

co sebou, čas, registraci, cenu a dresscode naleznete níže.

„Je teď v shibari komunitě trend“, zvát si na hostování Ardenta mimo jiné jako lektora umění práce s bičem. A protože už u mě několikrát učil provazy i spank a vždy měl se svým neotřelým formátem a provedením nehorázný úspěch, rozhodli jsme se spolu tentokrát nadesignovat bičovací workshop na hranici výuky a hry čistě pro „femdom“ dvojice. Pokud jste ho někdy zažili naživo, jistě je vám jasné, proč je právě on k tomuto úkolu povolán, přestože není domina. A pokud ho neznáte, je na čase, tuto chybu napravit.

Sejdeme se v počtu maximálně 8mi párů. Dopoledne věnují dámy výuce techniky „na sucho“ a naši modelové budou mít možnost opět nasát inspiraci pro masírování, především nohou“, s Odym, masérem a kovaným členem pražské BDSM komunity v jedné osobě. Odpoledne bude patřit společnému tréninku nově nabytých dovedností pod Ardentovým decentním dohledem. S jeho i vaší laskavou pomocí vytvoříme atmosféru soukromé playparty, kdy se sice každý věnuje jen svému partnerovi, ale společně sdílíme radost i bolest, užíváme si rostoucí rauš a flow a těší nás občasný pohled na ostatní dvojice.

Co o svém workshopu píše lektor Ardent Michal (www.ardentshibari.com)?

BIČ NA MUŽE

O bičování měl nějaké představy snad každý člověk. Kromě specifických pocitů na těle přináší bičování neopakovatelnou atmosféru napětí, která se dá přetavit v hluboké zážitky a vzájemné sepětí partnerů.

Vysvětlíme si hlavní specifika bičování v BDSM a otázky bezpečnosti.
Naučíme se bič ovládat a použijeme ho na naše muže.
Nebude to jenom bolet, ale nebude to ani pouhá legrace.
Budeme budovat atmosféru a vystřídáme několik módů od hladivých, po velmi ostré.

S sebou:
Vlastní bič není podmínkou, nějaké budou na půjčení/střídání, při registraci prosím uveďte, jaká je vaše současná výbava.
Přineste si vlastní oblíbené biče či bičíky.
Vezměte šátek na oči – ochrana očí.
Vezměte provazy či pouta. Provazy budou na půjčení.
Dále se může hodit třeba roubík, apod.

Oblečení dam:
Krásné a pohodlné.
Oblečení bičovaných:
Nejlépe jen malé, přiléhavé spodní prádlo, případně nahá kůže.

Čas: 11 – 19 hod s pauzou na oběd, stravování na místě v restauraci, není v ceně workshopu

Registrace: diana@femdomshibari.com, pokud se neznáme osobně, připojte informaci o svých zkušenostech a motivaci k účasti právě na tomto workshopu

Kurzovné: 1.800 Kč/pár, platba převodem

Jednotlivci mi pište na email, pokusím se vás spojit s vhodným protějškem.