19. 1. 2020 Femdomklub: Fetish-wrestling s Madam Lukrécií


Vážené Dámy, milí modelové,

pokračuji v dramaturgii non-shibari workshopů se zajímavými hosty. Tentokrát opět pouze pro 8 párů z femdom-malesub publika přijala pozvání Madam Lukrécie (více o lektorce níže).

Pokud vás láká situace, kdy žena na fyzické úrovni přemůže muže, rádi při svých interakcích spíše než pomůcky používáte vlastní tělo, chcete se o tomto báječném světě dozvědět více a především poznat další osobnost české i mezinárodní femdomscény, je toto workshop pro vás.
 
Ženy, nemusíte být zápasnice, sportovkyně ani fyzicky silné, budeme se učit jednotlivé pohyby a pozice. Tento workshop je především o chutí si muže podmanit a lépe ho ovládnout. Zaměříme se na bezpečnost, způsoby spolupráce v páru, manipulaci s tělem protějšku, v čemž se zvláště my riggerky potřebujeme zdokonalovat neustále. Nepředstavujte si prosím nějakou agresivní rvačku, muži budou vedeni tak, aby si vyzkoušeli škálu aktivní odpor – pasivní podvolení se.
Naučíme se používat svoji vlastní váhu k zalehávání, zasedávání a zašlapávání, pracovat se silou ve svých nohou a potenciálem dalších částí našich těl. Můžete se těšit na povídání o historii této aktivity i na ukázku, na to že si zabojujete, zalovíte, podusíte, atp. Nebude se vyučovat shibari, pokud budete chtít vázat, můžete provazy zahrnout do svých session v průběhu workshopu.
 
O LEKTORCE
 
Lucrecia Adira začínala v roce 2013 jako profesionální domina a díky spolupráci s wrestling produkcí Fight Pulse si vyzkoušela kouzlo fyzické nadvlády nad muži. Od roku 2014 se zabývá soukromými zápasy s muži. Vždy jí bavilo spojení síly a dominance. Měla možnost cestovat a zdokonalovat se v submission wrestlingu se zápasnicemi i producenty ze zahraničí. V současnosti Lukrécie trénuje nové wrestlerky a pracuje v produkci. Když necestuje za klienty, točí videa pro své stránky kinkylucrecia.comstronglucrecia.com a kreslí.

ČAS:

11 – 19 hod s pauzou na oběd

VSTUP:

1.800 Kč / pár, platba předem převodem. Kapacita 8 párů.

ÚROVEŇ:

Z hlediska vázání shibari vhodné jak pro začátečníky tak pro mírně pokročilé, dobré je před tím absolvovat jakoukoli jinou akci komunity, sraz nebo workshop. Jde o non-shibari workshop.

REGISTRACE:

Jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com
Singles mi pište, pokusím se vás spojit tak, abyste pro účely ws mohli vytvořit pár.
Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o své pokročilosti či svých zkušenostech.

S SEBOU:

Šátek na oči, provazy, co máte. Na místě budou po předchozí domluvě jutové provazy ke koupi i k zapůjčení), deku.

Na sebe sexy cvičební úbor pro oba (ideálně plavky, sportovní prádlo, legíny nebo něco v čem se jde dobře pohybovat) vlastní ručník do sprchy.

STRAVOVÁNÍ:

Možnost objednat si v pauzách jak oběd tak večeři přímo na místě v Ateliéru, pokud máte stravovací omezení, prosím hlaste předem v emailu.