1. 2. 2020 Workshop s Dianou Verou v BRNĚ


Zveme vás do Brna na workshop vedený Dianou Verou, který bude zaměřený více na prožitky než na výuku techniky.

Roperetreat

Retreat – spočinutí, po kterém se otevírá nový obzor. Akce, přinášející pohled na věci z odstupu skrze určitou praxi, např. meditaci, tanec, apod.

Roperetreat – my použijeme – jak jinak než provaz. Jinými slovy, nevím jak vám, přátelé, ale mně se vztah (s partnerem, ale i vztah sám k sobě) promítá do vázání a zároveň lze vázáním mnohé v mém vztahu vylepšit, usmířit, uzdravit anebo zvorat ?. Sami doma nebo na technických workshopech upadáme do různých stereotypů a tak úplně se nestaráme o duševní hygienu sami sebe nebo nás jako vázajícího páru.

Na tomto workshopu nabídnu cvičení, která vám pomůžou zavázat si jinak než obvykle, naladit se, propojit, cítit porozumění a dozvědět se o sobě zase něco nového. Kde už nestačí slova, tam to dotek, pohyb a provaz řeknou vždy velmi výstižně, jde jen o to poslouchat, být pozorný, nezatíženě interpretovat.
Podělím se o svoje oblíbené způsoby, jak vtáhnout partnera hlouběji do prožitku, a o výrazové prostředky, které mi slouží k větší polarizaci mých scének.
Slibuji, že tento workshop si užijí stejně ti, kdo mají rádi výměnu partnerů i mezi dvojicemi na WS, tak i ti, kteří si přejí zůstat po celou dobu v páru s tím, s kým přišli.

Samozřejmostí je, že nikdo nebude do ničeho nucen. Předpokládá se schopnost převzít za sebe a své pocity zodpovědnost a ostatní brát pouze jako zrcadlo umožňující nový úhel pohledu.

Pokročilost:

Workshop je určen pro páry začátečníky i pro pokročilé, podmínkou je před tím absolvovat některý z vázacích workshopů.

Vezměte si s sebou:

Šátek na oči, provazy a karabiny, co máte, pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi, deku, mikinu, ponožky pro klidnější části workshopu.

Organizační pokyny:

K dispozici je kuchyňka, káva a čaje.  Další občerstvení dle vlastní chuti si vezměte s sebou, pití ale v uzavíratelných lahvích.

Vstup do objektu je možný pouze po přezutí a do sálu už jen bez bot.

Otevření prostor:    10:30
Workshop:               11:00 – 18:00
Přestávka na oběd: cca 14:00 – 15:00

Registrace:

Na akci je nutné se zaregistrovat přes níže uvedený formulář a uhradit vstupné – uvádějte tedy pro komunikaci mailovou adresu, kterou navštěvujete. Vstupné je vratné v plné výši při odhlášení do 24.1. Případně pomůžeme s hledáním náhradníků.
Přihlašuje se pouze jako pár, maximální počet párů je 12. Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o své pokročilosti či svých zkušenostech s vázáním.
Dotazy můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz