8. 2. 2020 Vstup do světa shibari – začátečníci s Dianou Verou


Láká vás provaz? Chcete se naučit vázat? Občas vás zaujme vypsaná akce, ale chybí vám technický základ? Už dlouho si říkáte, že byste měli někam zajít podívat se na úvodní workshop? Tak tohle je ta akce! Už jste na jednom/pár workshopech byli, ale chybí vám trénink a rádi si základy zopakujete?

Probereme bezpečnost.
Materiál a kam na nákupy (vše bude i k půjčení).
Naučíte se uvázat základní úvaz jedné ruky a rukou dohromady. Podíváme se na otevřené a zavřené pozice, šněrované vázání i na nejfrekventovanější hrudní úvaz takate kote.
Budeme se věnovat smyslu napětí v provazech, čemusi, co z fotek a videí nemusí být na první pohled úplně patrné a při tom na tom stojí i padá dobrá technika.
Ukážeme si základní prvky dobré manipulace s tělem partnera při bondage.
Budeme mluvit o záměru, emocích a komunikaci obou v páru.

Akce je určena pro páry bez rozdílu pohlaví a preference rolí.
(Pokud nemáte partnera a chcete přijít, napište mi, koho hledáte, spojím vhodné dvojice dohromady. Registrace od single mužů beru tehdy, pokud jsou ochotni se na místě dát do dvojice se single mužem 🙂
MÍSTO KONÁNÍ:

Studio Blízko sebe v Praze v Modřanech

VSTUP:

2.400 Kč / pár, platba předem převodem. Kapacita 6 párů.

REGISTRACE:

Jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com
Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o svých zkušenostech a motivaci k vázání.

S SEBOU:

Šátek na oči, provazy, co máte. Na místě budou po předchozí domluvě jutové provazy ke koupi i k zapůjčení), deku. Pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi. Podložky, závěsné body, sprcha i kuchyňka jsou na místě. Vážeme bosí.

ČAS:

11 – 19, včetně 1,5 hod na oběd