22. 3. 2020 Roperetreat


Retreat – zastavit se, inspirovat, občerstvit
Někdo tancem, jiný meditací, my provazem, jak jinak 🙂

Na tomto sebezkušenostním workshopu plánuji především cvičení zaměřená na způsoby komunikace v páru, pozorování vlastních stereotypů při vázání, vyvolávání i ošetřování vyvolaných emocí.

Podělím se s vámi o svoje oblíbené triky, jak vypnout při vázání hlavu, jak se spojit s partnerem, jak odezírat z jeho těla. Udělám pro inspiraci několik ukázek, dám vám pár tipů na vázání, které bude po technické stránce jednoduché a po emoční účinné.

Vázání nemusí být jen erotická předehra, ale i ultimativní poznávání sebe sama a druhých lidí. Naše tělo je moudré a dokonalé a provaz je mocný prostředek, jak se skrze něj spojit se srdcem svým i protějšku.

Na tomto workshopu vám doporučím zavázat si s někým jiným, než s kým jste přišli, nicméně nebudu vás do toho nudit. Aktivity budou koncipované tak, že páry, které si přijdou „pobýt jen spolu“ budou moci zaplout do hlubší interakce.

ORGANIZAČNĚ:

ČAS:
11 – 19 hod s pauzou na oběd

VSTUP:
1.200 Kč / pár, platba předem převodem. Kapacita ca 12 párů.

ÚROVEŇ:

Mírně pokročilí, minimum je umět svázat ruce k sobě.

REGISTRACE:

Jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com

Vstup pro páry, vázající muže i ženy, modelky i modely, riggery i riggerky. Jednotlivci mi pište na email, pokud chcete přijít.

Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o své pokročilosti či svých zkušenostech.

S SEBOU:

Šátek na oči, provazy, co máte, oblíbené hračky, máte-li, deku. Na místě budou po předchozí domluvě jutové provazy ke koupi i k zapůjčení. Oblečení pohodlné.

STRAVOVÁNÍ:

Možnost objednat si v pauzách jak oběd tak večeři přímo na místě v Ateliéru, pokud máte stravovací omezení, jste vegetariáni, apod. prosím hlaste předem v emailu.