30. 8. 2020 Femdomshibari: Strappado a neuniknutelnost


Milé ženy vázající muže, taky vás dráždí, že kdyby váš model chtěl, z provazů by se vám vykroutil? Milí modelové, rádi byste si vlastně s provazy doopravdy zabojovali, ale neodvažujete se překazit práci své riggerky? Pojďte si zalaborovat kolem tohoto tématu, na hranici bezpečnosti a neuniknutelnosti.
Technicky vyjdeme z úvazu strappado – lokty za zády u sebe. Kromě výuky se můžete těšit i na prožitková cvičení v páru a sdílení ve skupině stejně naladěných lidí.

ORGANIZAČNĚ:

ČAS:
11 – 18:30 hod s pauzou na oběd

VSTUP:
1.200 Kč / pár, platba předem převodem. Kapacita max. 12 párů.

ÚROVEŇ:
Mírně pokročilé, tzn. na nějakém workshopu už jste byly. Minimálně byste měly umět ovládat provaz a uvázat ruce k sobě. Pokud si chcete základy oživit, doporučuji navštívit tento můj workshop pouze pro ženy https://www.facebook.com/events/595372491117264

REGISTRACE:
Jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com
Jednotlivci mi pište na email, pokud chcete přijít, zkusím vás spojit s vhodným protějškem.
Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o své pokročilosti či svých zkušenostech.

S SEBOU:
Šátek na oči, provazy, co máte, oblíbené hračky, máte-li, deku. Na místě budou po předchozí domluvě jutové provazy ke koupi i k zapůjčení. Pohodlné oblečení.

STRAVOVÁNÍ:
Možnost objednat si v pauzách jak oběd tak večeři přímo na místě v Ateliéru, pokud máte stravovací omezení, jste vegetariáni, apod. prosím hlaste předem v emailu.