14. 8. 2021 Femdomshibari: Specifika vázání mužů ženami


Můžete čekat technickou i emoční práci ve dvojici, několik ukázek pro inspiraci, tipy pro manipulaci s tělem partnera, prostor pro vaše otázky, sdílení v kruhu stejně zaměřených párů.

Tento seminář volá riggerky, které ve smíšených skupinách řeší:

*že je jejich partner vyšší/těžší než ony samy
*že nemá tak flexibilní ramena, bederní páteř, že ho bolí kolena
*že na muži jim úvaz nefunguje, „jak by měl“
*že mužský model prožívá stud i vzrušení jinak než žena v provazech
*jak být riggerkou, tedy vázající ženou věrnou svojí ženské podstatě, nikoliv jen napodobovat mužské vzory
*a mnoho dalšího, doplňte další témata samy do diskuze, Dámy.

Mnoho jevů je ve vázání pro obě pohlaví shodná, ne však všechny. Na to, abych mohla mluvit o rozdílech mezi pohlavími vážu příliš málo žen, mohu s vámi ale sdílet bohaté zkušenosti, jak je to s vázáním mužů. Co od toho která zúčastněná strana vlastně chce, jak toho dosáhnout, atd.

VSTUP: 1.800 Kč / pár, platba předem převodem. Kapacita max. 4-6 párů.

ÚROVEŇ: Vhodné jak pro začátečníky tak pro mírně pokročilé, dobré je před tím absolvovat jakoukoli jinou akci komunity, sraz nebo ideálně workshop pro začátečníky, úvod do shibari, atp.

REGISTRACE: Jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com
Přihlašovat se lze jako pár, pokud jste single, pokusím se spojit vás s ideálním protějškem, specifikujte do emailu, s kým byste rádi vázali. Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o své pokročilosti či svých zkušenostech s vázáním.

S SEBOU: Šátek na oči, provazy, co máte (na místě budou po předchozí domluvě jutové provazy ke koupi i k zapůjčení), deku. Pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi. Podložky a sprcha jsou na místě.

STRAVOVÁNÍ:K dispozici je kuchyňka, můžete si přinést vlastní krabičku nebo se skupina domluví na hromadné objednávce s donáškou.