21. 8. 2021 Shibari pro všechny: „Jak se váže srdce“ by Diana Vera


Vázání nemusí být jen erotická předehra, ale i ultimativní poznávání sebe sama a druhých lidí. Naše tělo je moudré a dokonalé a provaz je mocný prostředek, jak se skrze něj spojit se srdcem a myslí svou i svého protějšku.

Na tomto sebezkušenostním workshopu plánuji především cvičení zaměřená na způsoby komunikace v páru, pozorování vlastních stereotypů při vázání, vyvolávání i ošetřování emocí. Podělím se s vámi o svoje oblíbené triky, jak vypnout při vázání hlavu, jak se spojit s partnerem, jak odezírat z jeho těla. Udělám pro inspiraci několik ukázek, dám vám tipy na vázání, které bude po technické stránce jednoduché a po emoční účinné. A doporučím vám zavázat si s někým jiným, než s kým jste přišli, nicméně nebudu vás do toho nudit.

Z technických témat se dotkneme:
– Manipulace s tělem vlastním i partnerovým
– manipulace s provazem,
– napětí v těle i v provazu,
– odčítání reakcí z těla a exprese pocitů skrze tělo.

Tohle je můj signature workshop, protože pokud něco umím v provazech, pak jsou to emoce. Název nechávám stejný, ale obsah volně sestavuji pokaždé trochu jiný podle levelu svých zkušeností, podle témat, která aktuálně nejsilněji rezonují s mojí tvorbou, podle skupiny, která se přihlásí. Tentokrát se dá očekávat průřez toho, na co jsem přišla během covidu.

VSTUP:
1.200 Kč / pár, platba předem převodem. Kapacita 12 párů.

REGISTRACE:
Jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com
Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o svých zkušenostech a motivaci k vázání.
Jednotlivci mi prosím napište email, zkusím vás spojit s vhodným protějškem.

S SEBOU:
Šátek na oči, provazy, co máte. Na místě budou po předchozí domluvě jutové provazy ke koupi i k zapůjčení), deku. Pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi. Podložky a sprcha jsou na místě. Vážeme bosí.

STRAVOVÁNÍ:
Možnost objednat si v pauzách jak oběd tak večeři přímo na místě v Ateliéru, pokud máte stravovací omezení, prosím hlaste předem v emailu. Není zahrnuto v ceně workshopu.