Náhradníci: 27. 2. 2022 Femdomshibari: Svázat muže!


FemdomSHIBARI: Sraz žen vázajících muže, hlavně pro začátečnice, ale i pro pokročilejší, které si rády zopakují základy a zažijí zase tu atmosféru.

ORGANIZAČNÍ POKYNY NÍŽE

Milé ženy, které vážete nebo chcete vázat muže,
Milí muži, kteří býváte nebo chcete být vázaní od žen,


zvu vás na setkání, které se bude formálně blížit workshopu, tzn. že bude moderované, bude probíhat výuka techniky i prožitková cvičení, a kam registrace bude možná pouze pro páry. (Nabízím pomoc při hledání vhodného partnera do dvojice pro obě pohlaví, podrobnosti na konci anotace.) Nemusíte nic umět ani mít nějaké zkušenosti, stačí chuť otevřít si novou kapitolu v životě, podívat se na některá svá nastavení a naučit se pár jednoduchých úvazů či pozic.

PROČ ve skupině, kde jsou všechny páry stejně orientované?
Jednoduše proto, že to dobře funguje.

Myslím, že učit se vázat ve smíšené skupince je naprosto v pořádku. Stejně jako je v pořádku např. střídat lektory, míchat vázání s jiným BDSM, tantrou, seberozvojem, apod. Kde jinde už by měl člověk hledat toleranci než v kink-komunitě? Nicméně jsem objevila, že nejen pro mě ale i pro jiné dvojice, kde ona váže jeho, je velmi přínosné se setkávat se stejně zaměřenými páry a sdílet s nimi.


Ženy se navzájem podpoří, „postěžují si“, podělí se o svoje know-how, upevní se ve své chuti věnovat se vůbec téhle činnosti. Nasdílíme, jak je těžké být Paní situace, kterou třeba technicky dobře neovládáme, děláme to všechno poprvé, vyměníme si rady a triky, jak si hraní užít samy pro sebe a nejen obsluhovat partnera. Kdo by si mezi ženami v „tomto oboru“ představoval konkurenční atmosféru, byl by od pravdy velmi vzdálen, opak bývá pravdou.

Muži se v takové skupině mnohem snáz otevírají zkušenosti jako je být ovládaný, odevzdaný nebo zranitelný, protože jsou „všichni na jedné lodi“ a už tam jdou s tím, že to tak bude. Pokud je na workshopu přítomný muž v aktivní roli, mužům v pasivní roli se hůř vypíná, necítí se tak bezpečně. Jinými slovy, dokud tam je jiný „macho“ nebo „samec“ biologie jim nedovolí s ním nesoutěžit a jít si za úplně jinými prožitky. Teprve když jsme zkušenější a na akcích tohoto typu se cítíme jako doma, dokážeme mezi různými mody přepínat.

Pokud se vám nedaří doma s partnerem nastavit tu správnou atmosféru, vlézt si do rolí a chytit flow, je tohle workshop pro vás. Pokud se vám to daří, gratuluji, a zvu samozřejmě taky k rozvíjení dalších souvisejících dovedností

Pokud NEMÁTE VHODNÉHO PARTNERA, napište mi, že chcete s někým spojit. Napište mi, jaké máte dosavadní zkušenosti s bondage a BDSM, v jaké roli, s kým, jaké podobné akce jste už navštívili. Koho byste si jako protějšek představovali. Zda jste zadaní či ne a jestli to pro vás hraje roli. Pomůžu vám navázat kontakt a pak doporučím jít si sednout někam na kafe a seznámit se. Některým párům vyhovuje potkat se až na workshopu, to záleží na vaší ostřílenosti s podobnými akcemi, schopnosti formulovat přání, hlídat si hranice, apod. Je velké nedorozumění mezi pohlavími ohledně toho, za jakým účelem se vlastně na workshop jde, k čemu by bondage měla vést a podobně. Platí jedině to, že workshop je veřejné bezpečné místo, kde vás nikdo do ničeho nebude nutit a z vaší účasti vám nevyplývá žádná další povinnosti.

MÍSTO KONÁNÍ:
Ateliér Strašnice, adresu obdrží registrovaní

VSTUP:
1.500 Kč / pár, platba předem převodem. Kapacita 12 párů.

REGISTRACE:
Jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com
Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o svých zkušenostech a motivaci k vázání.

S SEBOU:
Šátek na oči, provazy, co máte. Na místě budou po předchozí domluvě jutové provazy ke koupi i k zapůjčení, deku. Pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi. Podložky jsou na místě. Vážeme bosí.

ČAS:
11-18:30, včetně 1 hod na oběd, který si dáme společně v prostorách restaurace Ateliéru.