5. 6. 2022 Shibari a spank s Ardentem pro všechny


Pozvala jsem pro nás Ardenta. Kdo ho znáte, víte, že tohle si nemůžete nechat ujít. A kdo ho ještě neznáte, vězte, že tohle je ideální příležitost k seznámení s fúzí dvou disciplín, v nichž v obou Ardent vyniká.

Co o svém workshopu píše on?
„Svazování a výprask – dvě královské disciplíny BDSM. Namítá snad někdo, že se nemají míchat dohromady? Naopak, ideálně se doplňují! Ukážeme si jak si z obou světů vzít to nejlepší, a přitom ani jednu složku nedevalvovat.

Naučíme se vázání pro bití a okořeníme běžné vázání. Použijeme měkké i tvrdé nástroje na různé části těla a budeme pracovat i rukama. Podíváme se jak se na tělo dostat, když je svázané a jak to dělat, aby si celá akce zachovala plynulost a oduševnělost.

Vše si zahalíme do vhodné atmosféry – podíváme se jak ji tvořit a jak si hrát se strachem, vzdorem, studem a dalšími emocemi. Podělíme se o zkušenosti, poslechneme si nářky a odneseme si krásné šrámy.

ÚROVEŇ:
Začátečníci – pokročilí. Musíte znát alespoň základy vázání a principy shibari.

REGISTRACE:
Přihlašuje se pouze jako pár na celý víkend, jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o své pokročilosti či svých zkušenostech s vázáním.

VSTUP:
Kurzovné je 1800 Kč/pár, platba předem na účet

ČAS:
11:00 – 18:30 hod, s pauzou na oběd, není v ceně workshopu, restaurace přímo na místě.

S SEBOU:
Chuť, trochu strachu, klid, provazy, vaše oblíbené bicí nástroje. Oblečení, které umožní odhalit některé části těla (ideálně až do spodního prádla), a ve kterém se budete cítit dobře.“

Sám o sobě Ardent na svém webu www.ardentshibari.com říká:
„BDSM hry a vztahy mě lákaly od malička. V roce 2014 jsem poprvé na radu kamarádky navštívil Soptíkův workshop. Ačkoliv mě předtím shibari přímo nelákalo, od první zkušenosti mě nadchlo, zejména tím, jak se jeho prostřednictvím mohu perfektně realizovat. Od té doby chodím na shibari workshopy a jiné BDSM akce, kde se učím a inspiruji. Od roku 2017 učím a vystupuji se scénkami pro publikum.

Kromě shibari se zabývám také spankingem, bičováním a hrubým zacházením (rough body play) a vše rád kombinuji. To jsou ale spíše technické „kulisy“ – nejpodstatnější je pro mě při všech praktikách komunikace s partnerkou a prožívání působivé atmosféry.“