14. 8. 2022 Dianiny narozeniny „a možná přijde i Pobočník“


Vážení přátelé, dopřejte mi k mým narozeninám svou přítomnost! Místo činu: Ateliér. Vstup od 18:30. Program ca od 20:00.

Zváni jste všichni, kteří se se mnou znáte osobně, ať už z workshopů nebo sessions nebo jen z povídání v Ateliéru nebo mimo něj + váš doprovod.

PROGRAM:
Vystoupí Edna a bude vázat muže!!!!!!!!!
Vystoupí Ardent s Nikoletou a píše, že by „to viděl na bičování a takové povšechné šikanování“.
Já jsem tak šíleně nadšená, že účast přislíbili zrovna tihle dva rození performeři. To prostě musíte vidět se mnou! Konec výlevu.

Začátek organizačních instrukcí:

Bude raut, bude přípitek, bude dort.
Dresscode není povinný, ale je vítaný.

Potřebuji vaši závaznou registraci na email: diana@femdomshibari.com, kvůli množství jídla, dejte i poznámku, co ne/jíte. Pokud by se vás přihlásilo nějaké neočekávané množství, a hrozilo by, že mě oslava zruinuje, bude nějaké malé vstupné – prostě se při velkém počtu lidí akce promění na atíkovský sraz 🙂, jak ho všichni známe.

S dary si nelamte hlavu, jednoznačně největším dárkem je vaše přátelství a celoroční podpora mé činnosti přítomností na mých akcích. A přiznávám, mám slabost pro květiny.

Oslavě bude předcházet celodenní prožitkový shibari workshop se mnou „Spojení navázáno!“ pro všechny pohlaví a role, takže je možné se zúčastnit a pak volně přejít na oslavu.