25. 9. 2022 Vázání bez provazu s Krutým severem


Photo: @alive.photo_

Zvůle organizátorů nezná mezí. Dělají si legraci z účastníků workshopů a vypisují vázací kurzy, kde se nepoužívají provazy!

Není to tak. Jen pro samé provazy a techniku často zapomínáme, že provazy jsou jen jedním z nástrojů, kterým působíme na své okolí, na atmosféru session a na své modely. Shibari session je cesta, na kterou se vydáváme společně a ne riggerův monolog.

Pojďme se podívat na to, jak svázat partnera a jeho emoce ještě než vezmeme do ruky první provaz. Projdeme si základy budování atmosféry, podíváme se na samotný úvod vázací session skrze práci s tělem a necháme modela pocítit naši plnou přítomnost ještě před prvním uzlíkem.

Každý další přiložený provaz už pak bude náš dotyk jen prohlubovat. Při práci s jedním/dvěma provazy se podíváme na ostatní nástroje, které může rigger použít, aby session pozvedl opět o něco výše a došel s modelem zase o kus dále.

OBSAH:

Krutý sever: Vážeme bez provazu

Diana: Náboj různých pozic rukou vůči tělu

Společně: Udržet napětí v provazech – uvolnit napětí v těle

O LEKTOROVI:

Ondra alias Krutý Sever (IG: @krutysever) Můj dlouholetý student, který si prošel většinou mých kurzů vázacích i kombinovaných, a to jako rigger i model. Již od jeho počátků mu před technikou více imponovala improvizace, komunikace a hravý přístup. Není mu cizí vázání se silnějšími modelkami, stejně jako váže muže a často provází úvodem do shibari i úplné nováčky.

Ondra si rád vybírá vždy svojí cestu a tak ho uvidíte vázat na kožešině, s barevnými provazy, s divným kruhem nebo extra dlouhými provazy. V Ústí nad Labem kolem sebe postupně začíná probouzet komunitu i na severu Čech, kde si postavil vlastní studio a dále otevírá dveře novým zájemcům o shibari.

ORGANIZAČNĚ:

ČAS:
11 – 18:30 hod s pauzou na oběd

VSTUP: 1.800 Kč / pár, platba předem převodem

REGISTRACE:
Jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com
Jednotlivci mi pište na email, pokud chcete přijít, zkusím vás spojit s vhodným protějškem.
Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o své pokročilosti či svých zkušenostech.

S SEBOU:
Šátek na oči, provazy. Na místě budou po předchozí domluvě jutové provazy ke koupi i k zapůjčení. Pohodlné oblečení.

STRAVOVÁNÍ:
Možnost objednat si v pauzách jak oběd tak večeři přímo na místě v Ateliéru, pokud máte stravovací omezení, jste vegetariáni, apod. prosím hlaste předem v emailu.