23. 10. 2022 Svázat muže! Pokročilejší.


FemdomSHIBARI: Sraz jen a pouze žen vázajících muže a jejich protějšků

POKROČILOST: Tentokrát od mírně pokročilých až po ostřílené riggerky

FORMA:

Zvu vás na setkání, které se bude formálně blížit workshopu, tzn. že bude moderované, bude probíhat výuka techniky i prožitková cvičení, a kam registrace bude možná pouze pro páry.


V TECHNICKÉM BLOKU se podíváme na horní polovinu těla a hrudní úvazy tak, aby poskytovaly vašemu partnerovi bezpečí, oporu a skutečnou bezmoc. Vylepšíme to, co už umíte. Zopakujeme takate kote a ukážu vám svou oblíbenou variantu strappada pro muže, i pro ty, kteří nedají ruce k sobě za zády.

PROČ ve skupině, kde jsou všechny páry stejně orientované?
Jednoduše proto, že to dobře funguje.

Myslím, že učit se vázat ve smíšené skupince je naprosto v pořádku. Stejně jako je v pořádku např. střídat lektory, míchat vázání s jiným BDSM, tantrou, seberozvojem, apod. Kde jinde už by měl člověk hledat toleranci než v kink-komunitě? Nicméně jsem objevila, že nejen pro mě ale i pro jiné dvojice, kde ona váže jeho, je velmi přínosné se setkávat se stejně zaměřenými páry a sdílet s nimi.
Ženy se navzájem podpoří, „postěžují si“, podělí se o svoje know-how, upevní se ve své chuti věnovat se vůbec téhle činnosti. Nasdílíme, jak je těžké být Paní situace, kterou třeba technicky dobře neovládáme, děláme to všechno poprvé, vyměníme si rady a triky, jak si hraní užít samy pro sebe a nejen obsluhovat partnera. Kdo by si mezi ženami v „tomto oboru“ představoval konkurenční atmosféru, byl by od pravdy velmi vzdálen, opak bývá pravdou.

Muži se v takové skupině mnohem snáz otevírají zkušenosti jako je být ovládaný, odevzdaný nebo zranitelný, protože jsou „všichni na jedné lodi“ a už tam jdou s tím, že to tak bude. Pokud je na workshopu přítomný muž v aktivní roli, mužům v pasivní roli se hůř vypíná, necítí se tak bezpečně. Jinými slovy, dokud tam je jiný „macho“ nebo „samec“ biologie jim nedovolí s ním nesoutěžit a jít si za úplně jinými prožitky. Teprve když jsme zkušenější a na akcích tohoto typu se cítíme jako doma, dokážeme mezi různými mody přepínat.

Pokud se vám nedaří doma s partnerem nastavit tu správnou atmosféru, vlézt si do rolí a chytit flow, je tohle workshop pro vás. Pokud se vám to daří, gratuluji, a zvu samozřejmě taky k rozvíjení dalších souvisejících dovedností.

MÍSTO KONÁNÍ:
Ateliér Strašnice, adresu obdrží registrovaní

VSTUP:
2.400 Kč / pár, platba předem převodem. Kapacita 10 párů.

REGISTRACE:
Jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com
Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o svých zkušenostech a motivaci k vázání.

S SEBOU:
Šátek na oči, provazy, co máte, oblíbené hračky. Na místě budou po předchozí domluvě jutové provazy ke koupi i k zapůjčení, deku. Pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi. Podložky jsou na místě. Vážeme bosí.

ČAS:
11-19:30, včetně 1 hod na oběd, který si dáme společně v prostorách restaurace Ateliéru.