11. 12. 2022 Vyprodáno: Celodenní sraz Shibari – JEN ženy


Pro modelky i riggerky, pokročilé i úplné začátečnice, ovšem pouze pro ženy. Přihlašují se jednotlivci a dvojice skládáme na místě, během dne potkáš několik partnerek, můžeš vystřídat role.

Protože jsme se na večerních ženských srazech shodly, že jsou „nějaké krátké“, vypisuji pro milovnice provazů celodenní setkání.

Věřím, že se to zase poskládá tak, že budeme pokročilejší i naprosté začátečnice půl na půl. Program ušiju na míru přihlášeným.

Plánuji 3 bloky. V prvním si pokročilé zavážou s pokročilými a já budu vyučovat základy pro začátečnice. Ve druhém se s pokročilými rozhodneme pro 1-2 technická témata, která probereme a o modelování požádáme začátečnice. Ve třetím se budeme věnovat emoční stránce a výměnám tak, abyste si každá nasytila to, pro co si přijdete. Pokud se složení skupiny vyvrbí jinak, přizpůsobíme obsah.

Čistě ženská skupina má od jiných workshopů úplně unikátní atmosféru, bezpečnou a odlehčenou, býváme více spojené s vlastními potřebami než při vázání s muži. Které je samozřejmě taky super ?

REGISTRACE:
Jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o své pokročilosti či svých zkušenostech s vázáním.

VSTUP:
Kurzovné je 900Kč/osoba, platba předem na účet.

ČAS:
11:00 – 18:30 hod, s pauzou na oběd, není v ceně workshopu, restaurace přímo na místě.

S SEBOU:
Provazy a karabiny, které máte. Na místě bude vše k půjčení, něco i ke koupi.
Pohodlné prodyšné oblečení, které umožňuje volný pohyb na zemi, jako když si jdete zacvičit. Vhodné jsou legíny, šaty, tílka, punčochy, naopak nevhodné jsou rifle, podprsenky s kosticemi, oblečení s knoflíky, zipy či třásněmi.
Deku, svetřík na udržení tepelného komfortu v klidnějších částech workshopu.
Dobrou náladu a chuť se seznámit s podobně naladěnými ženami.