18. 3. 2023 Shibari pro všechny: Úvod do závěsné bondage


MÍSTO KONÁNÍ: TEP39

OBSAH: Druhý celodenní kurz ze série techničtějších workshopů pro mírně pokročilé, navazuje 12.3. Hrudní úvaz Takate kote a pokračuje 19. 3. Částečné závěsy – laboratoř pro mírně pokročilé,probouzení kreativity. Každého se lze samozřejmě zúčastnit zvlášť.


V úvodu zopakujeme tříprovazové takate kote, podrobně probereme způsob uchycení závěsného provazu na úvaz samotný i jak ho zajistit. Budeme se věnovat bezpečnosti, materiálu i rizikům nervových zranění. A pak… se vzneseme ❤️. Půjde o boční závěs.

POKROČILOST: Máte za sebou workshop nebo soukromé hodiny pro začátečníky, umíte bezpečně uvázat stabilní hrudní úvaz, např. Takate kote.

FORMA
Ukázky bude střídat výklad, řízené sdílení a hlavně vaše praxe ve dvojicích.

REGISTRACE
Jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com
Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o svých zkušenostech a motivaci k vázání.

ČAS
11:00 – 19:00, včetně 1-1,5 hod na oběd, který si dáme buďto v kavárně TEP39, bývá tam jedno vegetariánské jídlo nebo sendwich nebo se můžete vypravit do přilehlých ulic Žižkova či si donést krabičku.

VSTUP
2400 Kč / pár, platba předem převodem. Kapacita max. 12 párů.

S SEBOU
Šátek na oči, provazy a vybavení k zavěšování, co máte. Na místě budou po předchozí domluvě jutové provazy ke koupi i k zapůjčení, deku. Pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi. Podložky jsou na místě. Vážeme bosí.