26. 2. 2023 Vázání „větších“ partnerů


MÍSTO KONÁNÍ
Ateliér Strašnice, adresu obdrží registrovaní.

POKROČILOST
Absolvovali jste závěsy/pokusy o závěs partnerů, kteří jsou větší či těžší než vy sami, jsou méně pružní nebo mají jakákoliv jiná omezení.
Workshop může být dobrým rozšířením obzoru i pro ty z vás, kdo nemáte stálého jednoho partnera, nebo začínáte se závěsy a nemáte za sebou ještě tolik praxe.

OBSAH
Ukážu vám své oblíbené modifikace hrudních úvazů pro větší postavy, jeden s rukama před tělem, druhý s rukama za tělem. Vysvětlíme si, jak se dostat do závěsu i zpět na zem plynule a bezpečně i v případě, že je partner těžší než vy sami.
Dám si záležet, abyste si ale spíš než znalost úvazu odnesli pochopení zákonnitostí, jak pracovat s různými bodytypy, především tělem vašeho partnera, ať je jakékoliv. Tak abyste byli schopni ve své další praxi improvizovat a situaci vyhodnocovat průběžně.
Jednoznačně budeme na tomto workshopu vázat „na komfort – modelů i riggerů, ne na výkon“. Podělím se s vámi o poznatky z praxe, protože lidi, kteří mě vyhledávají za účelem zakusení session, mám jednak v rukách často poprvé a pak také mívají fyzická omezení.

FORMA
Ukázky bude střídat výklad, řízené sdílení a hlavně vaše praxe ve dvojicích.

REGISTRACE
Jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com
Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o svých zkušenostech a motivaci k vázání.

ČAS
11:00 – 19:00, včetně 1 hod na oběd, který si dáme společně v prostorách restaurace Ateliéru.

VSTUP
2400 Kč / pár, platba předem převodem. Kapacita max. 10 párů.

S SEBOU
Šátek na oči, provazy a vybavení k zavěšování, co máte. Na místě budou po předchozí domluvě jutové provazy ke koupi i k zapůjčení, deku. Pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi. Podložky jsou na místě. Vážeme bosí.