19. 3. 2023 Částečné závěsy – laboratoř pro mírně pokročilé


MÍSTO KONÁNÍ:
Ateliér Strašnice, adresu obdrží registrovaní.

OBSAH:

Pokusím se pomoci vám ujasnit si odpovědi na následující otázky, vyprovokovat vaši kreativitu a podělit se s vámi o několik svých oblíbených pozic.

Jsou částečné závěsy pro riggery, kteří si netroufnou na závěsy úplné? Proč tedy slyšíme od pokročilých riggerů, že si je oblíbili až po té, co prošli fází „opojení z lítání“?

Nebo jsou pro modely, kteří fyzicky „nedávají“ zavěšení? Jak pak souvisí, že se možná chtějí nechat v bondage potrápit, ale závěs je už moc?

Ať už vážete pro „pohodlí a relax“ nebo pro „limit a bolest“ či pro „stud a jiné emoce“, chcete vidět partnera spíše aktivnějšího v pohybu nebo ho zafixovat na místě, částečné závěsy vám po technické stránce dají čas a prostor pro společné hledání a hru s tímto vším.

FORMA:

Ukázky bude střídat výklad, řízené sdílení a hlavně vaše praxe ve dvojicích.

POKROČILOST:

Kurz bude vhodný pro ty z vás, kteří už za sebou pár shibari workshopů a tréninků v soukromí máte, ovládáte základní úvazy, provaz, tělo vlastní i partnerovo.
Bavit by mohl i pokročilejší, které věřím, že obohatí můj pohled na věc a sdílení s ostatními. Drtivá většina mých komerčních sessions se totiž opírá o částečný závěs, je to kontinuální přelévání pozic a energie.
Kurz by ale mohli zvládnout i ti, kteří zatím prošli jen základy, kterým doporučím se předtím zúčastnit 12.3. Takate kote a 18.3. Úvodu do závěsné bondage.

REGISTRACE:
Jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com
Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o svých zkušenostech a motivaci k vázání.

ČAS:
11:00 – 19:00, včetně 1 hod na oběd, který si dáme společně v prostorách restaurace Ateliéru.

VSTUP:
2400 Kč / pár, platba předem převodem. Kapacita max. 10 párů.

S SEBOU:
Šátek na oči, provazy, co máte. Na místě budou po předchozí domluvě jutové provazy ke koupi i k zapůjčení, deku. Pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi. Podložky jsou na místě. Vážeme bosí.