2. – 6. 8. 2023 Letní pobyt s výukou shibari


Vážení vázací přátelé,

chcete se naučit vázát shibari? Už jste navštívili nějaký úvodní večer, workshop pro začátečníky nebo jste si vzali soukromou výuku, cítíte, že chcete hlouběji, jen si ne a ne na vázání najít čas? Na pobytu se líp ponoříte do tématu a jeho různých aspektů než na jednodenní akci, naklesáte do klidu, navnímáte partnera, v delším časovém horizontu vám vázání snáze vejde do krve.

Koncept téhle akce je „shibari dovolená“, plánuji strukturovaný vyvážený program, techniku, prožitky, sdílení, čas pro sebe i pro sebe navzájem. Azyl nám poskytne meditační centrum Red Village, lokalizované na rozhraní krajů Středočeského, Pardubického a Královéhradeckého. Více o ubytování, stravování a místě konání níže.

Jak to bude probíhat? Začneme ve středu večeří a skončíme nedělním obědem. Dopoledne věnujeme vždy rozcvičce a technice jednotlivých úvazů, mechanice těla a ne/pohybu, modelování pozic. Odpolední blok bude patřit prožitkovým sebezkušenostním cvičením s provazem, zaměřeným na prohloubení komunikace v páru, pochopení svých motivací, a obecně na to, jak od vázání dostat to, co si od něj slibujeme. Jedno odpoledne necháme volné na relax, odjezd na koupaní nebo procházku po okolí. Po večerech budeme sdílet v kolečku, volně vázat či sedět u ohně.

Úroveň: začátečníci (už jste to měli někdy v ruce, pokud ne, doženete před kurzem) až mírně pokročilí (dává vám smysl si po technické stránce zopakovat základy a posunout se dál + chcete si užít prožitková cvičení a flow skupiny)

Red Village je meditační centrum vytvořené v prostorách správní budovy bývalého JZD v obci Červeněves. Nachází se zde většina pokojů po čtyřech (postele s novými matracemi, sociálka pěkná, vždy na patře), kuchyně, jídelna a sál, ve kterém budeme vázat. Několik dalších pokojů se nachází ve vedlejší budově. Ubytování v pokoji pro pár bude možné za příplatek 1000Kč/pár/pobyt ovšem jen do určité kapacity, je třeba si o to extra požádat v registračním emailu. Strava primárně vegetariánská, ale maso ani večerní alkohol nejsou v centru zapovězeny.

Platba 14.900Kč za pár. Při registraci se platí záloha 4.900 Kč na účet a zbytek je splatný v hotovosti na místě. Maximální kapacita je 8 párů.

Registrace: napište mi na email diana@femdomshibari.com, že se chcete zúčastnit a doptejte se na to, co je pro vás důležité a v anotaci jste to nenašli. Pokud jste single a chcete jet, napište mi, pokusím se spojit dvojice.