31. 7. Sraz: Shibari – jen ŽENY


Setkání otevřené všem ženám, které se zajímají o vázání shibari, od aktivních zkušených až po naprosté začátečnice, modelky i riggerky i ty z nás, které jsou rády na obou koncích provazu. Hlásit se můžete jednotlivě. Provazy budou k zapůjčení i ke koupi na místě.


Večer je koncipován pokaždé trochu jinak, abyste si zavázaly s někým novým, možná v obrácené roli než, jste zvyklé, abyste se naučily nějaký nový úvaz, abychom posdílely na určité téma.
Organizační pokyny níže.


Hlavní myšlenka je, že tam můžeme sdílet bez přítomnosti mužské energie. Zní to banálně, ale ukazuje se, že je to podstatné, nálada bývá úplně jiná než na smíšených akcích. Zároveň to bude organizované setkání s programem, ne jen sraz, kde se potkají ty, které už se znají.


Bude to fungovat hlavně pro ty z vás, které nemáte vázacího partnera a nechce se vám třeba (napoprvé) lovit muže, který by vás doprovodil, nebo vám není z jakéhokoliv důvodu příjemná představa, že vážete s mužem, nebo si chcete jen zkusit, jaké je vázání se ženou. Naučím vás něco z techniky, budete si (pokud budete chtít) moct zkusit obě role a setkat se ve dvojici s více různými partnerkami. Bude místo pro diskuzi i vaše otázky.

Je mi jasné, že ostřílené členky komunity si tohle všechno lehce domluví a zažijí i bez workshopu, takže tenhle sraz je myšlený jako seznamovací/vstupní/oťukávací pro ty méně zkušené. Nicméně pokročilejší ženy, které chtějí poznat nové tváře, užít si moje vedení nebo sdílet své zkušenosti, budou velmi vítané. Právě vy jste totiž pro začátečnice zajímavé.


ORGANIZAČNĚ:
ČAS:
18 – 22 hod
VSTUP:
500 Kč / osoba, platba převodem na účet

REGISTRACE:
Jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com
Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o své pokročilosti či svých zkušenostech.
S SEBOU:
Šátek na oči, provazy, co máte, pohodlné oblečení jako na cvičení.