9. – 13. 8. 2023 Shibari – tábor s Dianou a Nëyou


Vážení vázací přátelé,


taky si s přicházejícím létem říkáte, jak by bylo fajn jet na „vázací tábor“, kde by krom výuky samotné byl čas se i družit, sdílet, integrovat zážitky a nemuset po skončení workshopu opustit prostor a jet hned domů? Koncept téhle akce je „shibari dovolená“, plánujeme strukturovaný vyvážený program, techniku, prožitky, sdílení, čas pro sebe i pro sebe navzájem.

Dlouhé roky si přeju něco takového zorganizovat a konečně jsem objevila místo, kde to bude možné. Najít místo, kde by byl vhodný sál s možností zavěšování, a zároveň majitelé otevření shibari, je vážně oříšek. Azyl nám poskytne meditační centrum Red Village, lokalizované na rozhraní krajů Středočeského, Pardubického a Královéhradeckého. Více o ubytování, stravování a místě konání níže.

Program plánuji, že začne ve středu večeří a skončí nedělním obědem. Dopoledne věnujeme vždy rozcvičce a technickým tématům, která jsem poprosila, aby zastřešila Nëya Hive (více o ní zde https://neyahive.com/) a raduji se velmi, že mé pozvání přijala. Odpolední blok bude patřit prožitkovým sebezkušenostním cvičením s provazem pod mým vedením, zaměřeným na prohloubení komunikace v páru nebo na interakci a výměnu mezi dvojicemi. Některá z nich ode mě znáte například z workshopů Jak se váže srdce či Skrze tebe cítím sebe. Jedno odpoledne necháme volné na relax, odjezd na koupaní nebo procházku po okolí. O večerech budeme sdílet v kolečku, jamovat či sedět u ohně, někdy se možná rozdělíme na více skupin tak, abychom uspokojily poptávku po tématech, která s sebou přivezete.

Úroveň: mírně pokročilí – pokročilí, tzn. máte zkušenost se zavěšováním. Pokud si nejste jisti úrovní, doptejte se v emailu. Budeme se věnovat mimo jiné strappadu pro závěs, různým způsobům zakončení závěsného provazu, apod.

Red Village je meditační centrum vytvořené v prostorách správní budovy bývalého JZD v obci Červeněves. Nachází se zde většina pokojů po čtyřech (postele s novými matracemi, sociálka pěkná, vždy na patře), kuchyně, jídelna a sál, kde budeme vázat. Několik dalších pokojů se nachází ve vedlejší budově. Ubytování v pokoji pro pár bude možné za příplatek 1000Kč/pár/pobyt ovšem jen do určité kapacity, je třeba si o to extra požádat v registračním emailu. Strava primárně vegetariánská, ale maso ani večerní alkohol nejsou v centru zapovězeny.

Platba 14.900Kč za pár. Při registraci se posílá záloha 4.900Kč na účet, zbytek se doplácí na místě v hotovosti. Maximální kapacita je 8 párů.

Registrace: napište mi na email diana@femdomshibari.com, že se chcete zúčastnit a doptejte se na to, co je pro vás důležité a v anotaci jste to nenašli. Pokud jste single a chcete jet, napište mi, pokusím se spojit dvojic.