9. 6. 2023 BRNO: Večerní sraz Shibari – JEN ženy


Přihlašuje se napsáním emailu na AlaFB (zavinac) seznam.cz

Setkání s provazy určené POUZE ženám. Vhodné jak pro naprosté začátečnice, které si tento formát rády vybírají jako vstupní bránu do komunity, tak pro pokročilejší. Nejde totiž jen o výuku techniky, ale o prožitková cvičení s provazy ve dvojici, kde mohou být různé úrovně pokročilosti spíše výhodou než-li mínusem. Počítá se, že se dostavíte single, ale můžete přijít i s kamarádkou, s přítelkyní. Dvojice složíme na místě, během večera potkáte několik partnerek a otevře se i možnost vyzkoušet si obě role.

Diana pořádá tato setkání už několik let pravidelně v Praze a komunitu žen, která vám dá reference, jak setkání probíhají, najdete ve facebookové skupině Shibari – JEN ženy, kam Diana srdečně zve, nebo se obraťte přímo na ni prostřednictvím zpráv. Ať už jsou vaše důvody k vázání se ženami jakékoliv (nechuť/obava se seznamovat za tímto účelem s muži, neschopnost se odevzdat mužům, špatné zkušenosti s nimi, životní partner, který si nepřeje, abyste tento koníček sdílely s kamarádem, ale kamarádka mu nevadí, zvědavost, protože doteď jste vázaly jen s muži, ale láká vás si otevřít další obzor, atd.), budete vítané.

KDY: 9.12.2022
Otevření objektu v 18:00
Program 18:30 – 22:00
Místo: Brno – informace po přihlášení
K dispozici je káva a čaje. Další občerstvení dle vlastní chuti si vezměte s sebou, pití je možno brát na sál pouze v uzavřené nádobě. Vstup do objektu je možný po přezutí a do sálu už jen bez obuvi.

VSTUP:
300 Kč / osoba, platba převodem na účet – informace budou zaslány mailem.

REGISTRACE:
Jediné platné přihlášení je emailem na AlaFB (zavinac) seznam.cz
Pokud se neznáme osobně, připojte prosím stručnou informaci o svých zkušenostech s vázáním.

S SEBOU:
Šátek na oči, provazy, co máte (na místě budou v omezeném množství k zapůjčení), pohodlné oblečení jako na cvičení.