18. 9. Tantric ropes – otevřené večerní setkání s provazy


Večerní setkání v kruhu lidí s kladným vztahem k BDSM a tantrickým přístupem k němu za účelem tříbení našich dovedností, prožitků s provazy a seznámení s podobně naladěnými lidmi. Setkání je otevřeno i těm, kteří se svazováním ještě nemají zkušenost a přejí si ji udělat ve „vědomém, bezpečném“ prostředí.

Večer je rozdělen vždy na technickou část, kdy se naučíme nějaký konkrétní úvaz, a prožitkovou část zaměřenou na emoční proces při vázání. Budete moci zůstat ve dvojci, ve které přijdete, i se rozdělit, vystřídat roli i partnery podle svého momentálního rozpoložení. Roky pořádám úspěšně obdobné setkání pro ženy, je na čase udělat stejný formát a otevřít ho mužům.

Pújde o pravidelná večerní (18:00- 22:00) setkání v Praze, v pondělky: 18.9., 16.10., 13.11., 11.12. 2023 a 8.1. 2024.

Cena za osobu 600 Kč, pokud se přihlásíte v páru. 800 Kč pro jednotlivce.

Přihlášení na email: diana@femdomshibari.com, pokud se neznáme osobně, připište mi pár řádků o sobě, svých zkušenostech a motivaci k vázání.

Přihlášky a platba předem, možná registrace pro jednotlivce se snahou balancovat počet mužů a žen. Jednotlivci se mohou přihlašovat, jen pokud jsou otevřeni praxi se stejným pohlavím jako je jejich. Pracujeme oblečení, lze si to představit jako kontaktní improvizaci, jógu, masáž, či tanec. Jestliže jste jednotlivec, se chcete zúčastnit ale pouze v případě, že budete moci praktikovat s opačným pohlavím, napište mi email, až se přihlásí někdo, kdo vás vypáruje, dám vám oběma vědět, abyste se registrovali. Neznamená to nutně, že budete praktikovat spolu, pouze je za tím snaha o to, aby se pro vás vždy našel vhodný partner.

Místo konání: Klub Ateliér Praha, přesná adresa pro registrované

Čas: 18:00 – 22:00

S sebou: pohodlné oblečení, provazy, pokud nějaké máte + šátek na oči. Provazy budou na místě k zapůjčení a po předchozí dohodě i ke koupi.