26. 11. 2023 Skrze tebe cítím sebe: shibari workshop s výměnami


Po technické stránce půjde o vázání jedním provazem (ichinawa) s důrazem na společný pohyb a bodymechaniku. Potřebujete být velmi mírně pokročilí, tzn. Máte za sebou základy, ovládáte provaz, sebe, umíte svázat ruce k sobě, už jste na nějakém workshopu komunity byli.


Vázání je stejně jako jiné dotýkání ultimativní způsob seznámení s druhými a nahlédnutí sám sebe. Během tohoto workshopu vystřídáte role i partnery při různých emočních zadáních, bude příležitost vázání pozorovat i být při něm viděn. Nebojte se technické stránky, budou ukázky pro inspiraci.


Vím, že to je pro mnohé z vás vystoupení z komfortní zóny, že pečlivě zvažujete, s kým do interakce jít a s kým ne. Rozhodně vás nebudu do žádného setkání nutit. Můžu vám slíbit podpořivou atmosféru, ve které se snáz odhodláte si sáhnout pro zážitek, který rezonuje s vaší fantazií, ale samotným by vám ještě chvíli trvalo, než byste si pro něj došli. To, co se mezi námi odehraje, co se vám otevře, budeme taky sdílet a ošetřovat tak, aby se vám podařilo si zvědomit některé vaše zaběhnuté vzorce a způsoby reakcí.

Vím, že vnímáte seberozvojový a terapeutický potenciál shibari, že vás zajímá. Pokud tedy cítíte, že byste chtěli vstoupit do těchto vod, vyhradit si den na „intuitivní terapii“, setkání s podobně naladěnými lidmi, srdečně zvu.


Dříve jsem tento workshop nazývala Jak se váže srdce, ještě před tím Prožitek jako dar, a byl vždy částečně o výměnách a částečně o zaměřený řekněme na ladění v tom daném vázajícím páru. Ale vnímám, že jsou to dvě různé strany mince a tak jsem se rozhodla do budoucna realizovat workshopy dva:
„Jak se váže srdce“ je určeno dvojicím, které chtějí prohloubit svoje vázací napojení, 10. 6. v Brně.
„Skrze tebe cítím sebe“ je pro milovníky provazů, kteří rádi interagují s dalšími lidmi z komunity, 17. 6. v Praze.


Přihlášení je možné pro páry, pro jednotlivce ženy, i pro jednotlivce muže, pokud jsou ochotni na místě vstupovat do dvojic s dalšími jednotlivci muži. O vybalancovaný počet mužů a žen se samozřejmě pokusím.


REGISTRACE:
Jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com
Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o svých zkušenostech a motivaci k vázání.

MÍSTO KONÁNÍ:
TEP39, adresu obdrží registrovaní.
ČAS:
11:00 – 19:00, včetně 1 hod na oběd
VSTUP:
2400 Kč / pár, platba předem převodem.
S SEBOU:
Šátek na oči, provazy, co máte. Na místě budou po předchozí domluvě jutové provazy ke koupi i k zapůjčení. Deku. Pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi. Podložky jsou na místě. Vážeme bosí.